Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Сумщина залишилась без губернатора, Ялта і Ужгород - без мерів

Понеділок, 24 лютого 2014, 14:58
Версія для друку Коментарі5

Голова Сумської облдержадміністрації Ігор Яговдик йде у відставку, також свої пости залишають мери Ялти і Ужгорода Сергій Ілаш і Віктор Погорєлов.

Про відставку Яговдика офіційно повідомляється на сайті адміністрації.

"Повністю усвідомлюючи той факт, що  сьогодні ситуація в регіоні залишається напруженою, провладна партія втратила довіру людей, а Президент самоусунувся від виконання своїх обов’язків (...) з метою збереження миру, спокою та громадського порядку  на Сумщині прошу звільнити мене з посади голови Сумської  облдержадміністрації за згодою сторін", - йдеться у зверенні Яговдика.

Також повідомляється про те, що свої повноваження продовжують складати мери міст. Зокрема відповідну заяву написав ялтинський міський голова Сергій Ілаш.

"Роблю заяву про складання повноважень, щоб не допустити в Ялті терору, щоб зберегти пам'ятники, будівлі місцевих органів влади, не зіштовхнути два табори", - сказав Ілаш під час виступу на сесії міськради.

Ілаш запевнив, що бачить силу в згуртованій країні. "Крим - це частка України, Ялта - частка Криму, і ми маємо залишитися разом", - наголосив він.

Він також звернувся до ялтинців не допустити переслідування членів Партії регіонів. 

Раніше повідомлялося, що у відставку подав голова севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба (Партія регіонів).

Крім того, Ужгородська міська рада на сесії в понеділок звільнив мера-регіонала Віктора Погорєлова (Партія регіонів).

Це рішення на позачерговій сесії проголосував 41 депутат (всього в міськраді - 60 депутатів). Таким чином депутати висловили недовіру меру і відправили його у відставку.

Українська правда, Інтерфакс-Україна, Українські новини

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Суми

powered by lun.ua
IP: 144.76.166.---
Slay _ 24.02.2014 15:30
Званию МЭР надо ещё соответствовать. Уже имели президента, который в реальности оказался презиком.
IP: 46.35.226.---
Ashs Fasfas _ 24.02.2014 15:20
Igor Davydyants:
вы че блин, тупые? севастополь уже отсоеденяется, а вы радуетесь этому!!!!! регионалы здесь были тем звеном которое удерживало севастополь и крым от россии, вы думаете здесь придет украинская власть? она здесь придет, и не украинская, а российская, или даже русская, оппозиция - мы тебя ненавидим за резкость, за недооценку ситуации в крыму, вы предали украинский народ живущий здесь!
IP: 213.159.247.---
i-yuri2707 _ 24.02.2014 15:20
В 2004-м тоже думали, что капец. Надо срочно отлавливать и судить всех кровавых бандюковичей, срочно отобрать все награбленное. Мы им никогда не давали согласия на приватизацию всего имущества Украины, которое принадлежало всем нам в равной доле. Это все-равно как у вас без вашего согласия отберут дом или автомобиль. Вопросы о земле , заводах и всей недвижимости нада было решать только на референдуме. Поэтому весь дерибан Кравчука, Кучмы, Ющенка и Януковича - НЕЗАКОННЫЙ и преступный.
IP: 144.76.166.---
Киянин _ 24.02.2014 15:18
Igor Davydyants:
От и капец КГБшной идеи разделить Украину восток-запад.
Не спішіть радіти. Кремль щось замишляє...
IP: 144.76.166.---
Igor Davydyants _ 24.02.2014 15:06
От и капец КГБшной идеи разделить Украину восток-запад.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter