Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Укрзалізниця призупинила продаж квитків до Криму

Неділя, 09 березня 2014, 13:01
Версія для друку Коментарі21

Рух поїздів до Криму здійснюється у штатному режимі згідно розкладу, однак тимчасово призупинено попередній продаж квитків на ці поїзди.

Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці".

У відомстві запевняють, що це відбулося "з технічних причин", проте які саме технічні причини до цього призвели, не уточнюють.

Водночас, в "Укрзалізниці" відзначили, що усі поїзди, що слідують до Криму, відправляються за розкладом, і пасажири, що вже мають квитки на них, будуть доправлені до станцій призначення.

У довідковій "Укрзалізниці" Українській правді повідомили, що квитки на Кримський напрямок не можна буде придбати з 10 до 17 березня, але "продаж квитків може буде відкрито і сьогодні, і завтра, в будь-який день. Але поки що продажу немає".

Разом з тим 9 березня поїхати до Криму ще буде можливо.

"Наразі на дату 9 березня є достатня кількість місць, які залишаються у вільному продажу. Зокрема, на поїзд № 12 Київ - Сімферополь у продажу залишається 35 купейних місць, на поїзд № 28 Київ - Севастополь 34 плацкартних місць", - повідомили у довідковій.

У свою чергу віце-прем'єр АРК Рустам Теміргалієв заявив, що залізничне сполучення між Росією і Кримом може бути організовано через Краснодарський край, в обхід України.

"Ми розраховуємо на перезавантаження залізничних потоків через паром на Кубань. Ми очікуємо, що буде швидкими темпами будуватися міст Крим- Кубань (через Керченську протоку) для того, щоб наші кримчани не відчули дискомфорту при поїздках з Криму в Росію", - сказав він.

Теміргалієв відзначив, що за даними властей Криму, "Укрзалізниця" заблокувала продаж залізничних квитків з Києва до Криму.

"Залізниця України відключила базу з продажу залізничних квитків і скасувала продажу цих квитків з Києва до Криму і назад", - сказав він Інтерфаксу.

Як відомо, Верховна Рада АР Крим проголосувала за призначення референдуму про приєднання Криму до Російської Федерації на 16 березня.

Українська правда 

Все про: Укрзалізниця, Крим

powered by lun.ua
IP: 194.146.180.---
Did Maxno _ 09.03.2014 18:58
Как начиналась война в грузии
youtube. com/watch?v=jX7yDGyvHBo
IP: 46.201.23.---
Инна Томчук _ 09.03.2014 15:11
Границы с Россией нужно закрывать. Через них едут "путинские туристы" и провоцируют беспорядки.
IP: 144.76.166.---
Swetlana Milko _ 09.03.2014 15:08
Защитите украинцев! Пока не поздно и Россия официально не ввела войска и отказывается от своих в Крыму. Обязательно во все услышаннье срочное обращение по экстренным мерам предостережения! В сми для русских. На один месяц границы с всеми государствами (на деле только с Россией) объявляются закрыты для избежания свободного перемещения оружия, радикальных экстремистов, достижения политического балансирования и спокойствия страны. "Считаем что участвия в митингах, а также любых организационных политических проектах в данном промежутке времени разрешается исключительно гражданам Украины" (принять закон ). .. (ипт воздушное пространство и многое другое для защиты "на время" срочно )Ввести это в закон и после этого на законных обстоятельствах задерживать всех иностранцев принимающих участвие в митингах и не только
IP: 144.76.166.---
Кронверк Кронверк _ 09.03.2014 14:56
Павлов не смеши , ты дермо
IP: 144.76.166.---
Irene Flower _ 09.03.2014 14:27
Savenko Mykola:
Я сама в шоке от этого.Они как и прежде наблюдают как эти ублюдки приезжают.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте