Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Ракетний крейсер "Москва" узяв курс на Україну, готується висадка морської піхоти

Неділя, 09 березня 2014, 19:05
доповнено від 16.29
Версія для друку Коментарі292

Флагман Чорноморського флоту Росії ракетний крейсер "Москва" взяв курс у бік материкової частини України.

Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Фейсбук.

"Ми відстежуємо його переміщення", - написав він.

Як стало відомо, перед цим крейсер "Москва" з іншими кораблями ЧФ РФ блокував вихід в море з озера Донузлав, де на причальної стінці розташовані 7 українських кораблів. 

Крім того, з'явилась інформація, що вертолітна пара МІ-8 у 20 км від Херсона висадила 2 розвідувально-десантної групи, по 15 чоловік.

Про це повідомив голова громадської організації "Якість Життя" Олексій Гончаренко у своєму блозі для Української правди.

Як стверджує Гончаренко, їхня мета - підготовка плацдарму до висадки тактичного десанту, у районі Cкадовска. "Мета - Каховська ГРЕС. Встановлюють радіомаяки, щоб орієнтуватися, куди висаджувати десантників вночі", - написав він.

Крім того, активіст зазначив, що готується висадка батальйонних і тактичних груп морської піхоти в Херсонському та Одеському напрямках.

"Одеський напрямок буде контролюватися 17 і 18 мотострілковими бригадами Південного округу РФ. Значна частина особового складу цих бригад - етнічні чеченці і осетини", - пише Гончаренко.

Пізніше Дмитро Тимчук написав, що інформація про висадку російських диверсійних груп в Херсонській та Одеській області викликало великий резонанс, але, після ретельної перевірки, жодних підтверджень її достовірності немає.

"Дану інформацію почали поширювати деякі депутати Одеської облради. Їх підхопили блогери та ЗМІ", - написав він.

А що стосується передислокації до материкової частини України ракетного крейсера "Москва", то за твердженням Тимчука, ця звістка покликана посилити паніку серед населення. І друге завдання - продемонструвати російську військову присутність поблизу району навчань ВМС США, Румунії та Болгарії  які починаються у понеділок, - повідомив експерт.

Українська правді

Все про: Росія, Україна, Крим

powered by lun.ua
IP: 37.115.80.---
Василий Кравчук _ 10.03.2014 15:12
Сенсу говорити з держ органами, знову не має. Необхідно самоорганізовуватися. Але це ж не палку взяти і щит відібрати. Сумно.
IP: 144.76.166.---
Афанасий Петрович _ 10.03.2014 12:48
Так, или я чего то не понимаю или начинается та же самая дурь, за которой мы все следили ещё 10 дней назад: вместо 3 заявленных вертолётов над Керчью пролетели 10, на 39 км от Симферополя появилось 7 БТРов и после обеда исчезли, хотя Верховный Совет Крыма уже был занят бойцами РФ... Может быть это план такой подпустить врага до Киева, а потом мужественно обороняться и освобождать захваченную территорию? Если русские поставили минные поля или шныряют возле Скадовска, вы, что думаете, они это просто так делают? Неужели не могут задержать, окружить, пленить и, если нужно, уничтожить хотя бы взвод этих тварей и потом делать то же самое, что делает Путин, т.е. говорить, что мы ничего не видели и ничего не знаем. Или наоборот, показать их живыми, с военными билетами всему миру?
IP: 144.76.166.---
Stasy Non _ 10.03.2014 12:38
крейсер Москва - это с ядерными ракетами, а не десант. Вы как-то самого страшного не написали. Прям ядерными ракетами по Одессе, ага.

чеченцев нет в мотострелках, там вообще по национальному признаку не формируется. Есть чеченский спецназ, но это другое.
IP: 144.76.166.---
Олександр Волинський _ 10.03.2014 10:40
пане Парубій, бездіяльність це зрада...

НУ СКІЛЬКИ ЩЕ ТЕРПІТИ ЦЕ ЗНУЩАННЯ?!

ворог вже на континентальній Українській території.
IP: 193.194.106.---
Nataliya Mychko _ 10.03.2014 10:31
Маленькому закомплексованному мальчику захотелось поиграть во взрослые игрушки! Психотерапевт ему нужен!

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте