Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Аваков створює спецпідрозділи з патріотів для боротьби з терористами

Неділя, 13 квітня 2014, 21:05
Версія для друку Коментарі15

Міністр МВС України прийняв рішення про створення спецпідрозділів з ​​цивільних для боротьби з терористами.

Про це він написав у своєму Facebook.

"В умовах інспірованих ззовні сепаратистських терористичних атак, створення бандитських формувань, що фінансуються з-за меж країни, загрози внутрішньому порядку та законності - мною ухвалено рішення про створення корпусу спецпідрозділів МВС на основі цивільних формувань по всій території країни", - написав він.

"Донецьк отримає свій спецпідрозділ, створений з патріотів країни та Донеччини. Луганськ- своє з луганчан. У Дніпропетровську буде створено спецпідрозділ Дніпро. Миколаїв, Одеса, Херсон, Харків .. - практично кожен регіон отримає можливість мати таке стабілізаційний спецпідрозділ", - додав він.

"Спочатку схід і південь, потім центр і захід країни" , - зазначив Аваков.

Він підкреслив, що МВС готове залучити більше 12 000 осіб по всій країні до складу нових спецпідрозділів. А так же надати озброєння, екіпіровку, керівництво кадровими офіцерами.

"Перший наказ про створення спецпідрозділу "Схід" в Луганській області мною вже підписаний", - підкреслив він.

За словами Авакова, створення спецпідрозділів відбуватиметься в найкоротший термін, без зволікань і формальностей - за викликами часу.

"У найближчу добу на сайті МВС будуть розміщені контактні телефони та адреси регіональних вербувальних пунктів створюваних спецпідрозділів", - написав Аваков.

"Нова структура спеціальних підрозділів МВС - відповідь диверсантам , " зеленим чоловічкам "і іншим банд формуванням, які мають завдання атакувати державність і цілісність України ", - підкреслив Аваков.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: сепаратизм, Донецьк, Луганськ, МВС, Аваков

powered by lun.ua
IP: 144.76.166.---
naukova _ 14.04.2014 13:58
Obov'jazkovo-pryvatchykiv!
IP: 109.251.42.---
LYCIV_OLGA _ 14.04.2014 12:22
Численность таких подразделений – при наличии желающих – можно/нужно увеличивать безбоязненно! Даже если таких желающих окажется в избытке, часть из них следует направить на замену личного состава дискредитировавшей себя милиции юго-востока – тех, кто стал пособниками сепаратистов/террористов, а другую часть использовать для подготовки элитных подразделений
IP: 109.251.42.---
LYCIV_OLGA _ 14.04.2014 12:21
Предложение весьма правильное/своевременное. Создание подобных подразделений снимет накал/порыв всех горячих голов/патриотов требующих решительной борьбы с сепаратизмом/терроризмом и направит их энергию в нужное/полезное для страны русло.
НО!... Использовать эти подразделения в реальных боевых условиях следует крайне осторожно! Не имеющие достаточной/длительной подготовки подразделения могу «наломать дров», да таких, что потом вся Украина «не отмоется». Воевать надо умеючи, а иначе неизбежны неоправданные жертвы, как среди самих военнослужащих таких подразделений, так и среди мирных граждан. Поэтому специальная подготовка с упором на специфику войны в городских условиях – крайне необходима!
IP: 144.76.166.---
wed _ 14.04.2014 04:19
(прод.)
Тоді проф. спецпідрозділи (лояльних владі серед яких не так багато) зможуть вільно переміщуватися та вибирати цілі серед угрупувань терористів.

Боюсь, що Аваков "пішов на поступку" - вирішив зробити діло на половину, коли успіх може принести тільки масовість... і при невдачі потім скаже - я ж казав, що це гниле діло.
IP: 144.76.166.---
wed _ 14.04.2014 04:17
YuriyYakhno:
Цей под..онок Аваков готує кинути на м'ясо проти тренованих диверсантів необстріляних українських патріотів. Буде ще не одна небесна сотня! Не дай Боже!
Ну чи буде так - залежить головним чином від озброєння, якості командування такими підрозділами, а також від кількості мобілізованих людей...
Проблема тут в не тому, що озброюються патріоти (це давно слід було зробити), а в тому, що 12 тис. на всю Україну (це 2-3 тис. на Донбас?) - це майже як крапля в морі...
Хоч це і більше, ніж зараз є озброєних сепаратистів, але якщо сепаратисти перестануть обороняти будівлі, то зможуть вибирати де атакувати - і відповідно будуть мати локальну чисельну перевагу :(

Не підготовлені (чи слабо підготовлені) озброєні люди можуть зіграти вирішальну роль, але для цього не треба обмежуватися півмірами - а створити такі підрозділи в кожному значному містечку.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter