Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

МЗС: Росія готує другий етап окупації України

Вівторок, 08 квітня 2014, 15:34
Версія для друку Коментарі118

Загострення ситуації в окремих містах сходу і півдня України інспіроване ззовні та викликане підривною діяльністю Російської Федерації.

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ України.

"До здійснення провокацій залучені угруповання, які керуються російськими спецслужбами. Агресивні дії, що ставлять під загрозу життя і безпеку українських громадян, активізація сепаратистських сил та участь у протиправних діях громадян Росії свідчать про намір здійснити другий етап окупації України", - сказано в заяві.

У відомстві зазначають, що диверсійна робота супроводжується масштабною пропагандистською кампанією, яка цинічно спотворює факти, застосовує шантаж і погрози, поширює відверту неправду та має на меті виправдати втручання у внутрішні справи України.

"Підірвати спокій мала й маячня про появу "американських спецназівців" для подолання дій заколотників. Ці спекуляції свідчать про глибоко уражений спецопераціями спосіб мислення російської агентури", - заявляє МЗС.

Українські громадяни не піддалися на провокації, зазначають дипломати.

"Наш народ не приймає і не прийме ідей сепаратизму та фашизму, які активно поширюють провокатори з російськими спецслужб. Ідея т.зв. "федералізації" України, нав’язувана Москвою, належить до цього ж числа спеціальних розробок", - сказано в заяві.

 "Російський шовінізм не цікавлять права жодної людини, включно з реальними потребами самого російського народу, чиє складне економічне, соціальне та демографічне становище викликає справедливе міжнародне занепокоєння та тривогу", - заявив МЗС.

При цьому МЗС повідомляє, що Україна готова до міжнародного врегулювання та діалогу в тих форматах, які здатні забезпечити практичні результати в чітко визначеній часовій перспективі.

"Принциповими елементами врегулювання мають стати припинення агресивних дій, риторики і підривної діяльності Російської Федерації проти нашої держави, відмова Росії від завойовницьких планів, що становлять пряму загрозу для всіх держав-сусідів та міжнародного миру і безпеки, відведення підрозділів збройних сил Росії від українських кордонів та з Автономної Республіки Крим", - йдеться в заяві.

Українська правда

Все про: Крим, Росія, МЗС

powered by lun.ua
IP: 194.44.152.---
Prikarpatsky Portal _ 09.04.2014 09:32
Lancer:
Так уже перейшли границю, бігають по обласних центрах в східних областях, махають російськими прапорами, захоплюють адміністрації - чого не мочиш?
IP: 144.76.166.---
Lancer _ 09.04.2014 08:50
Пускай бьі побьістрее кацапомордьіе твари перешли границу,чтобьі я смог замочить пару ублюдков.
IP: 5.105.44.---
Feona Jakovenko _ 09.04.2014 08:47
Может хватит уже договариваться с Рашей?Пора отпор дать! А, на счет нецензурщины, так в Раше тоже быдла не сосчитать. Слава Украине!!!!!!!
IP: 188.190.66.---
Михаил Григоренко _ 09.04.2014 08:44
Владимир Гмырко:
непонятно,с какого боку межфракционные разборки в ОУН можно прилепить к вашему утверждению,что Бандера предал Россию.О_О
Вам напомнить о 17 съезде ВКП(б)?Его еще называют "съездом расстрелянных".Да и в дальнейшем большевики валили друг дружку с энтузиазмом необычайным.Расстреляли Компартию ЗУ.
Может вот это-предательство...
IP: 176.37.76.---
Ілля Березенські _ 09.04.2014 08:12
Kommy Kajtseliit:
уверен? сдаются только чмыри такие как ты и которых награждают у вас. Даже я не сдамся сраным путинозомби хоть скорее всего меня убьют

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте