Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Порошенко продасть свій бізнес, але не "5 канал"

Понеділок, 26 травня 2014, 12:23
Версія для друку Коментарі11

Петро Порошенко продасть свій головний актив – корпорацію "Roshen" – після вступу на посаду президента, а "5 канал" не продаватиме.

Про це він заявив у понеділок на прес-конференції у своєму штабі, яку проводив спільно з Віталієм Кличком.  

На запитання, чи готовий він як президент продати свій бізнес чи передати, Порошенко відповів, що під час своєї політичної діяльності він "запроваджував декілька традицій в українській політиці".

"Ми з вами, ще коли Ви працювали на "5 каналі", запровадили нову традицію, коли між власником і журналістами укладаються основи редакційної політики… Першими в 2005 році задекларували власність – наша команда, моя команда – і я передав це в управління прозорій міжнародній компанії з управління активами", - сказав політик журналістці.

"Зараз буде закладена нова традиція також: що коли людина приходить на найвищу посаду, вона робить рішучі кроки для того, щоб продемонструвати не лише країні, а й світу, що вона позбувається бізнесу, продає його і концентрує всі свої зусилля, весь свій час на служіння народу. І я збираюся вчинити саме так", - заявив Порошенко.

За його словами, "зараз дано доручення щодо підбору інвестиційного консультанта, інвестбанку, який починає з сьогоднішнього дня інтенсивну підготовку до продажу головного мого активу".

"Єдине – я також наголошував на цьому під час виборчої кампанії – "5 канал", як власність, що також мені належить, не буде проданий", - заявив Порошенко.

"По-перше, тому що "5 канал" ніколи не продавався і продаватися не буде. А по-друге я вважаю, що та роль, яку свободна преса відіграла і під час помаранчевої революції, і під час нашої революції на Майдані в ’14-му році, є виключно важливою", - сказав він.

"За традицією, інколи "5 канал" мене критикує жорсткіше, ніж будь-хто інший. Але насправді, дійсно, ми збираємося запроваджувати нову традицію – і я, як я і обіцяв, поставлю питання про продаж активів одразу після набуття посади президента", - запевнив Порошенко.

"Українська правда"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Порошенко, ЗМІ, медіа

powered by lun.ua
IP: 144.76.166.---
nashiprava _ 26.05.2014 15:00
Обіцяв :"Продам бізнес!" перед виборами,- продавай.
А 5-й канал це навіть більше, ніж бізнес,- це ще й формування суспільної думки і самопіар.
У таких речах і проявляється принциповість або безпринципність.
IP: 130.0.33.---
present _ 26.05.2014 14:33
Пятый канал должен быть продан не потому что он продавался или говорил что либо по этому поводу Порошенко и ли нет, он должен быть продан согласно 103 статьи Конституции Украины, которая в частности гласит: Президент України не може мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об'єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку.
IP: 130.0.33.---
present _ 26.05.2014 14:29
"За традицією, інколи "5 канал" мене критикує жорсткіше, ніж будь-хто інший. Але насправді, дійсно, ми збираємося запроваджувати нову традицію – і я, як я і обіцяв, поставлю питання про продаж активів одразу після набуття посади президента", - запевнив Порошенко.

Он уже празднует победу, зная что выиграл выборы, но только после инаугурации он только поднимет вопрос про продажу одного из по крайней мере четырёх бизнесов(не продаст!). Это нарушение Конституции! Порошенко играет с огнём. Народ уже не будет предупреждать, а придёт и вынесет его а колу.
IP: 178.92.84.---
Magistr _ 26.05.2014 13:50
5 канал давав синхрони Порошенка набагато частіше, ніж Юлі, був сильно заангажованим за нього, особливо піарили Петю у програмі "Пряма мова".
IP: 194.44.160.---
Roman Derzhko _ 26.05.2014 13:18
Stas Franik:
5-канал збитковий, а рошен прибутковий але не дивлячісь на це лишаэ збитковий бізнес. Натяк...
До Вашого відома, будь-який інформаційний телеканал є збитковим у плані, що видатки на зарплати, обладнання, транспорт, відрядження і т.д. не покриваються грошима за рекламу. Канали тримають лише як засіб впливу на суспільство.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter