"Наша Україна" "вибила" із судів своє

П'ятниця, 24 лютого 2006, 16:46

Апеляційний суд Полтави скасував рішення міськвиборчкому, який відмовив блоку "Наша Україна" у реєстрації на виборах до міськради.

Про це заявив голова облорганізації партії Народний Рух України, що входить до складу блоку "Наша Україна", Олег Пустовгар, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За його словами, апеляційний суд, посилаючись на закон про політичні партії, визнав, що НРУ не має потреби в повторній реєстрації.

13 лютого Полтавський тервиборчком відмовив блоку "Наша Україна" у реєстрації на виборах у міську раду, посилаючись на те, що реєстраційне посвідчення НРУ, видане в 1995 році, застаріло.

В обласному відділенні блоку "Наша Україна" подали позов у суд на рішення комісії, але Жовтневий районний суд Полтави 20 лютого відмовив блоку в позові до тервиборчкому.

У той же час депутати Луганської облради на сесії в п'ятницю проголосували за призупинення повноважень двох членів обласної територіальної виборчої комісії.

Достроково припинені повноваження члена облтервиборчкому Олени Бережної, оскільки вона зареєструвалася кандидатом у депутати від "Блоку Юрія Кармазіна".

Крім того, достроково припинені повноваження члена облтервиборчкому Миколи Михайлова від Селянської партії України відповідно до поданої ним заяви за станом здоров'я.powered by lun.ua
Головне на Українській правді