Троєщина або Воскресенка можуть залишитись без метро?

П'ятниця, 30 червня 2006, 15:58

Фахівці не бачать альтернативи вже наявному проекту будівництва Подольско-Воскресенського мостового переходу.

Про це 30 червня на прес-конференції повідомив головний інженер проектів інституту "Київсоюздорпроект", професор, автор мостів "Південний", "Метро" і "Московський" Георгій Фукс, передає Ліга.

"Будується саме мостовий комплекс - сполучений перехід, який вже будується, і міняти нічого не можна... Наприклад, пропонують "повернути" перехід до проспекту Ватутіна. Але в такому випадку в місті тільки збільшаться пробки в даному районі, і ніякого розвантаження доріг не відбудеться", - підкреслив професор.

Він також додав, що в цьому проекті розрахований і найбільш оптимальний розвиток метрополітену в Києві: якщо міст "повернути" або направити в інше русло, то або Троєщина, або Воскресенка залишаться без метро.

У свою чергу, директор інституту "Київгенплан" Володимир Чекмарьов виразив абсолютну згоду з думкою Георгія Фукса.

"Я згоден - альтернативи немає. Напрямок моста обрано ідеально", - відзначив він.

За його словами, Русанівські сади - територія, безцінна для міста, і питання про відселення населення на даний момент вирішується.

Нагадаємо, зведення Подольско-Воскресенського мостового переходу в столиці привело до конфлікту між кількома сотнями жителів Русанівських садів, на території яких планувалося продовжити будівництво, і міською владою.

Київський міський голова Леонід Черновецький пообіцяв взяти рішення даного питання на себе.powered by lun.ua
Головне на Українській правді