Туркменія з 25 липня припинить подачу газу в РФ

4 перегляди
Економічна Правда
Понеділок, 24 липня 2006, 11:16

Туркменія з 25 липня 2006 року на 8 днів припинить подачу газу в Росію у зв'язку з ремонтом магістрального газопроводу "Середня Азія - Центр", що поставляє газ у північному напрямку.

У повідомленні міністерства нафтогазової промисловості і мінеральних ресурсів Туркменії говориться, що "це зроблено у відповідь на прохання ВАТ "Газпром", передає "Інтерфакс-Україна".

"У зв'язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводі Довлетабад-Дерялик-Європа, що проходить по території Узбекистану і Казахстану, з 25 липня 2006 року на 8 днів повністю припиняється подача туркменського природного газу по газопроводу САЦ-IV зі скороченням загального експортного обсягу газу на 75-80 млн. кубометрів на добу", - говориться в повідомленні.

Газопровід "Середня Азія - Центр", що проходить по території Туркменії, Узбекистану, Казахстану і Росії, був побудований у радянські часи і потребує реконструкції.

У зв'язку з цим "Газпром", що є оператором по транспортуванню газу, не раз заявляв про готовність модернізувати трубопровід для збільшення його пропускної здатності з існуючих 44 млрд. кубометрів до 80 млрд. кубометрів газу на рік.powered by lun.ua
"Український Єрусалим". Перевернутий Ісус, "Вій" і підземелля в Седневі
Коломойський двічі програє у справі Приватбанку. Що це означає?
Посол Туреччини: Зеленський сказав нам "казан-казан", і це – головна ідея нашої співпраці з Україною
Як підняти зарплати лікарям, медреформа у 2020 році та конфлікт у МОЗ: інтерв'ю міністерки Зоряни Скалецької
Усі публікації