Американці вкладуть в Україну $400 млн.

1 перегляд
Економічна Правда
Вівторок, 25 липня 2006, 11:33

Американська компанія з Флориди Hansberger Global Investors, що керує понад 8 млрд. 500 млн. доларів своїх клієнтів-інвесторів, створила фонд прямих інвестицій в Україну в обсязі близько 400 мільйонів доларів.

Про це повідомив глава Державного агентства по інвестиціям і інноваціям Віктор Івченко в понеділок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я брав участь у Сінгапурі в роад-шоу фонду пайових інвестицій. Думаю, він зібрав по мінімуму 400 мільйонів доларів, причому практично усі підписувалися з умовою співінвестування. З урахуванням цього, загальна сума інвестицій може бути ледве не під мільярд доларів", - сказав Івченко.

Він відзначив, що до можливостей вкладення в Україну в ході роад-шоу й інших його зустрічей у Сінгапурі був виявлений величезний інтерес.

"Потенційні інвестори вже починають приїжджати. Буквально у найближчий тиждень чекаємо HLBank, а потім - пов'язану з ним компанію по роботі з нерухомістю", - сказав як приклад глава Держінвестицій.

HGI було створено в 1994 році за участю екс-глави Міжнародного суспільства фінансових аналітиків Томаса Хансбергера (Thomas L. Hansberger).
powered by lun.ua
Реве та стогне, або Як відроджують річкові перевезення по Дніпру
Як накопичувати кошти на пенсію в недержавному пенсійному фонді
Коломойський: Для Порошенка я ворог, тому що не дав йому обратися
Шанс на мир чи навпаки: як у світі виносили безпекові питання на референдум
Усі публікації