У Британії в церквах розмістять… банкомати для видачі готівки

Четвер, 10 серпня 2006, 13:25

Один із британських священиків виступив з революційною пропозицією встановити в церковних приходах банкомати для видачі готівки.

Архідиякон з Лінкольна, преподобний Артур Хоз вважає, що ці апарати будуть прекрасною додатковою послугою, яку церква може робити своїм парафіянам, повідомляє Finance.ua.

Його слова цитує газета Mirror: "Люди, які живуть у віддалених сільських районах повинні далеко добиратися, щоб одержати зі свого банківського рахунку готівку, це влітає їм у копієчку. Чому б не поставити банкомати так, щоб вони були під рукою, наприклад, у церкві?".

Дана пропозиція була зустрінута зі схваленням більшістю парафіян. Цю ідею підтримали і представники керівництва англіканської церкви.

"Після того, як у багатьох сільських районах закрили відділення пошти і банку, цілком можливо, щоб церкви, як громадські будинки використовувалися для надання цієї фінансової послуги", - відзначає священик.

Прес-секретар Англіканської церкви повідомляє, що для кожної місцевої єпархії доведеться одержувати окремий дозвіл.powered by lun.ua
Головне на Українській правді