Якщо Азаров хоче продати облігації, йому потрібно підвищити прибутковість

Четвер, 31 серпня 2006, 17:09

Для того щоб продати облігацій внутрішньої державної позики на відкритому ринку, Мінфіну доведеться підвищити прибутковість їхнього розміщення, – вважають аналітики АКБ "Укрсоцбанк".

Вперше з липня 2005 року Мінфін планує на початку вересня відновити випуск облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) з терміном обігу два, три і п'ять років, повідомляє прес-служба банку.

"Поточний стан ринку держборгу дозволяє говорити про те, що Мінфіну для того, щоб продати ОВДП на відкритому ринку, прийдеться підвищити прибутковість розміщення держпаперів до 9-9,5%% річних", - заявляють експерти "Укрсоцбанку".

Вони прогнозують, що в іншому випадку весь обсяг доведеться викуповувати державним "Ощадбанку" та "Укрексімбанку".

Аналітики банку схиляються до першого варіанту розвитку подій, з огляду на те, що усього, відповідно до закону про держбюджет-2006, внутрішні запозичення передбачаються в обсязі 4 млрд. 550 млн. грн.

На їхню думку, Мінфіну доведеться підвищувати прибутковість ОВДП для залучення широкої бази інвесторів, насамперед, іноземних, оскільки осінь – це період низької ліквідності українських банків.powered by lun.ua
Головне на Українській правді