Гайдук взявся за військово-промисловий комплекс

П'ятниця, 17 листопада 2006, 18:23

Секретар Ради національної безпеки та оборони Віталій Гайдук вважає виправданою приватизацію частини підприємств військово-промислового комплексу України.

Про це він заявив на брифінгу в п'ятницю, передає proUA.

Коментуючи підготовлений міністерством промислової політики проект закону про приватизацію частини підприємств військово-промислового комплексу та списку підготовлених для приватизації підприємств, Гайдук зазначив, що такий список у РНБО поки що не надходив.

При цьому Гайдук підкреслив, що йому відомо про цю ініціативу уряду.

"Я не бачу в цьому ніяких кризових ситуацій, зокрема, щодо скасування якихось процедур", - зазначив Гайдук.

"Питання приватизації полягає в тому, що на ринку повинен бути продукт, який має попит незалежно від того, хто його робить", - сказав секретар РНБО.

При цьому Гайдук додав, що ми живемо в даний момент у глобальному світі, і підприємства, що займаються виробництвом цієї специфічної продукції не обов'язково мають виняткову державну форму власності.

Зокрема, за словами Гайдука, тут мова йде про можливості інвестицій. Він зазначив, що усім відомо, скільки підприємств ВПК не можуть у даний момент отримати свої позиції на ринку.

"Тому що те, що роблять, не треба споживачеві, а те, що потрібно - вони не здатні запропонувати", - додав Гайдук.powered by lun.ua
Головне на Українській правді