Тепер усі будуть знати, що таке "порно" в Україні

Понеділок, 26 лютого 2007, 11:59

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі затвердила критерії визначення порнографічної та еротичної продукції.

Критерії відношення друкованої, аудіовізуальної, електронної, рекламної продукції, а також переданих і отриманих по комунікаційних лініях повідомлень і матеріалів до розряду порнографічної чи еротичної продукції затверджені комісією 20 лютого.

Як повідомляє прес-служба Нацкомісії з питань захисту суспільної моралі, така формалізація критеріїв стане першим кроком до оформлення їх в один законодавчий акт, який стане "надійним інструментом" у визначенні характеру вищевказаної продукції.

На думку членів комісії, це дозволить уникати "двозначності і помилок" у практиці держустанов, які регламентують цей вид діяльності, правоохоронних органів та суддів.

У ході засідання також було відзначено, що в Україні існує тенденція збільшення порушень чинного законодавства у сфері захисту суспільної моралі на ринку рекламних послуг.

У зв'язку з цим члени комісії вирішили звернутися до провідних виробників, розповсюджувачів реклами, рекламодавців з вимогою не допускати появи в рекламному просторі продукції, яка порушує етичні, гуманістичні, моральні норми і нехтує правилами пристойності.
powered by lun.ua
Головне на Українській правді