Для кого грала на Фарерах команда Блохіна?

Субота, 24 березня 2007, 18:35
Збірна Україна у нудному матчі відбіркового турніру до ЧЄ-2008 року перемогла на виїзді команду Фарерських островів з рахунком 2:0. Команда островитян, яка за попередні чотири поєдинки пропустила 18 голів, більш ніж на половину складалась з учителів, слюсарів, рибалок та поліцейських, нічим не здивувала. За всю гру один удар в площину воріт Шовковського. Неприємно здивували своєю грою синьо-жовті. Зрозуміло, що поле було не в найкращому стані, зрозуміло, що хотілося зберегти сили на гру з Литвою, але...Після забитого другого голу Олегом Гусєвим українська команда перестала грати. Було жахливо спостерігати за тим, як Несмачний - Русол та Чигринський перепасовуються на своїй половині поля за 25 хвилин до закінчення гри, тягнучи час...Збірній Україні можна було б пограти у своє задоволення і для вболівальників, не на швидкості, щоб не витрачати сил, а хоча б спробувати віддавати точні паси чи кілька разів вдарити здалеку по воротах, а не по гейзерах. Ні, цього не було. Ганебно було спостерігати за тим як чвертьфіналісти ЧС-2006 року на останніх хвилинах матчу були притиснуті фарерцям до своїх воріт і виносили м`яч подалі від володінь Шовковського. Можна зрозуміти все - і те, що найголовніше - це очки при мінімальній втомі, але безвольного футболу у грі зі 182 командою рейтингу ФІФА зрозуміти не можна. Так у футбол грати не можна. Хоча, це суб`єктивна точка зору автора.Що стосується самої гри, то її переповідати не варто. У першому таймі українці висіли на ворота Фарер і забивати мали Воронін та двічі Бєлік, але блискучі сейви демонстрував голкіпер фарерців. На 21 хвилині навіс зі штрафного Тимощука і Єзерський, як заправський форвард зупиняє м`яч і другим дотиком переправляє його у кут воріт - 1:0. Під завершення тайму Бєлік двічі бив у падінні через себе та з розвороту, але обидва рази не вистачило влучності.Особливо швидкісного футболу, зважаючи на специфіку поля гравці збірної України не показали, але Гусєв, Калиниченко та Воробей відпрацювали на всі 100. Після таких матчів, як з Фарерами починаєш розуміти, чому не знаходиться місця в основному складі "Динамо" Андрію Несмачному. Але в той же час не розумієш, чому цей захисник такий улюбленець Олега Блохіна.За весь матч віддати дві-три точні передачі при абсолютно нульовому коефіцієнту-корисної дії в атаці - це не рівень гравця національної збірної. А той же Романчук просидів всю гру на лаві запасних.У другому таймі - скоріше був антифутбол. Забивши на 58-ій хвилині другий гол після удару Олега Гусєва, збірна України деградувала. Шкода, що стадіон міста Тофтір був на цій грі на 90% пустий, а то б гру збірної України освистали, навіть якби вони грала в Києві. Повторюся, що у грі з Фарерами - відмазка, що, мовляв, ми граємо лише на результат не проходить. Такі команди як Фарери потрібно обігравати паралельно граючи в преферанс з лавою запасних збірної України, а не катати м`яч, чекаючи фінального свистка.Тим не менш, три очки взяли, а попереду матч з Литвою. Фарерські острови - Україна - 0:2 Голи: Езерський 21, Гусєв 57Фарерські острова: Міккелсен, С. Олсен, Юрхуус, А. Даніелсен, С. Самуелсен (Хольст, 64), Рог. Якобсен (Хорг, 72), Бенджамінсен, Томассон (С. Йоенсен, 75), Борг, С. Якобсен, ЙоханнесенУкраїна: Шовковський, Несмачний, Тимощук (Шелаєв, 79), Єзерський, Русол, Гусєв (Воробей 62), Воронін (Назаренко 69), Чигринський, Михалик, Калиниченко, Бєлік.