Томенко хоче навчити підлеглих Цушка поводженню з фанатами

Середа, 30 травня 2007, 11:11

Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко закликає Міністерство внутрішніх справ розробити програму навчання міліціонерів поводженню з уболівальниками під час футбольних матчів Чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Томенка, передають "Українські новини".

За його словами, загальне політичне протистояння й хаос у країні призвели до частих проявів безвідповідальності в різних сферах життя.

Томенко також нагадує про побиття 27 травня співробітниками спецпідрозлділу "Беркут" уболівальників футбольного клубу "Динамо" (Київ) під час матчу з "Шахтарем" (Донецьк).

"Це свідчить як мінімум про безвідповідальність правоохоронців і нерозуміння ними важливості іміджу України перед проведенням "Євро-2012", - зазначив він.

"Переконаний, що в контексті "Євро-2012" МВС терміново повинне розробити спеціальну програму навчання міліціонерів, як поводитися під час футбольних матчів з уболівальниками, і нарешті зупинити політизацію правоохоронної системи", - вважає Томенко.

Як відомо, Україна й Польща виграли організований УЄФА тендер на проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Відповідно до тендерної заявки, проведення відкриття Євро-2012 заплановане у Варшаві, фіналу - у Києві.

Водночас, на матчі "Динамо" - "Шахтар" 27 травня співробітники спецпідрозлділу "Беркут" під приводом убезпечення від хуліганів, що застосували заборонені піротехнічні засоби, побили вболівальників футбольного клубу "Динамо". Зараз проводиться слідство.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама:
Головне на Українській правді