Черновецький хоче влаштувати в Києві японське диво

Вівторок, 19 червня 2007, 11:20

У Києві планується створити Японський культурний центр з облаштуванням саду сакури.

За інформацією депутата Київської міської ради Ігоря Добруцького, якому належить ідея створення саду сакури, остаточно визначити місце розташування саду доручено постійній комісії Київради з питань екологічної політики, повідомляє УНІАН.

Ця ж комісія має внести пропозиції щодо визначення на конкурсній основі інвестора проектування та створення культурного центру.

До розробки даного проекту залучено Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд", яке розглядає можливі варіанти розташування японського саду.

Організація японського культурного центру у дворі Київської міської державної адміністрації з відкритим доступом до нього відвідувачів, на думку фахівців "Київзеленбуду", "буде суперечити режиму використання вказаної території, як території службового користування".

Про це йдеться у документі "Київзеленбуду", виданого на доручення Київського міського голови Леоніда Черновецького щодо опрацювання пропозиції з організації центру.

Водночас, на даний момент пропонується варіант його розміщення на схилах по вулиці Інститутській, які прилягають до Міжнародного центру культури та мистецтв з боку Майдану Незалежності.

Також пропонується варіант облаштування в японському стилі частини території парку "Дружби народів" та створення японського культурного центру на території парку "Кіото".

Щодо того, скільки потрібно буде коштів на облаштування такого культурного центру, Добруцький сказав, що це залежатиме від обраного місця його розташування.

За його словами, передбачається, що фінансування центру здійснюватиметься з бюджету міста та за рахунок коштів, які вдасться залучити з боку спонсорів.

Добруцький не зміг поки що уточнити, яку частину всіх витрат для створення саду сакури візьме на себе міський бюджет.powered by lun.ua
Головне на Українській правді