Черновецький хоче розширити зоопарк

П'ятниця, 22 червня 2007, 18:23

Київська міська державна адміністрація вивчає можливість розширення території Київського зоопарку, розташованого на проспекті Перемоги, 32, у Шевченківському районі.

Про це журналістам сказав мер Києва Леонід Черновецький після відвідування зоопарку, повідомляють "Українські новини".

"Ніколи, поки я живий, зоопарк звідси нікуди не переїде, навпаки він буде в Києві, у центрі, і ми будемо порушувати питання про те, щоб він розширювався", - сказав Черновецький.

За його словами, розширити територію зоопарку, яка займає близько 40 га, можна за рахунок сусідньої території військової частини.

"Тут є військова частина, оскільки ми країна не мілітаризована, я думаю, що для військової частини київська влада знайде нову територію", - зазначив він.

При цьому мер підкреслив, що питання розширення перебуває на етапі обговорення.

"Але думаю, що при зверненні до прем'єра й президента воно може бути вирішене", - вважає він.

Крім того, Черновецький критикував керівництво зоопарку за відсутність публічної роботи, спрямованої на залучення спонсорів.

Як відомо, комунальне підприємство "Київський зоопарк" вирішило здійснити капітальний ремонт слоновника, пташника й відкритих вольєрів копитних тварин у 2007 році.

У червні 2006 року Містобудівна рада Києва рекомендувала зоопарку розробити генеральний план його реконструкції. У 2005 році вона виділила 10,147 млн. грн. на реконструкцію зоопарку.

Повний ремонт об'єктів зоопарку планується закінчити у 2008 році, коли зоопарк відзначатиме 100-річчя.

У київському зоопарку близько 2,96 тис. тварин, у тому числі амурські тигри, слон, казуар, горила, пінгвіни, носоріг.

Зоопарк створено в 1908 році Київським товариством любителів природи.powered by lun.ua
Головне на Українській правді