Тимошенко оприлюднила декларацію, від якої хочеться плакати. Рімейк

П'ятниця, 5 жовтня 2007, 15:16
Юлія Тимошенко нарешті передала свою декларацію про доходи для оприлюднення в "Українській правді".

Ми послідовно ставили питання про те, що провідні політики мають оголосити хоча б легальний рівень своїх статків.

Юрій Луценко опублікував свою декларацію добровільно, а Віктор Янукович – під тиском, коли журналісту "Української правди" після мітингу в Одесі вдалося перекричати прес-секретаря прем’єра і витягнути з Януковича обіцянку оприлюднити її до виборів.

Декларація вождя Партії регіонів була вивішена на його сайті минулої п’ятниці.

Питання про декларацію Тимошенко постало після публікації про її новий будинок на дамбі в Конча-Заспі. Спочатку лідерка БЮТ стверджувала, що придбала його, потім виступила з версією оренди маєтку.

Юлія Тимошенко пообіцяла оприлюднити декларацію за день до виборів, потім перенесла цей момент розсекречування своїх доходів безпосередньо на 30 вересня, але... Зрештою, документ від одного з представників БЮТ ми отримали 5 жовтня вдень.

Отже, головне, що кидається в очі у декларації Тимошенко – це суцільні прочерки. Єдина заповнена графа – зарплата. За 2006 рік другий за рейтингом політик в країні заробила 160 тисяч 275 гривень.

Немає у Тимошенко ні дивідендів, ні гонорарів, ні квартири, ні машини, ні гаража, ні садового будинку, ні автомобіля, ні мотоцикла. Нічого немає.

Немає навіть грошей в банку – хоча в декларації за 2004 рік у лідерки БЮТ було 900 гривень на депозиті.

Щоправда, у декларації за 2006 рік немає графи про доходи членів родини Тимошенко.

Отже, де зафіксовані всі активи Тимошенко, так встановити і не вдалося. І тепер, щоб знайти відповідь на це питання, з таким же завзяттям треба вимагати в Тимошенко декларацію її чоловіка. Так буде доти, доки Тимошенко не зрозуміє, що європейському політику немає причин приховувати свої статки.

Захист від копіювання "Українська правда"

Захист від копіювання "Українська правда"

Захист від копіювання "Українська правда"

Захист від копіювання "Українська правда"

Захист від копіювання "Українська правда"

powered by lun.ua
Головне на Українській правді