У київському метро з’явилися "трамбувальники"

Середа, 12 грудня 2007, 17:22

Київський метрополітен залучає працівників для "трамбування" людей у вагони у години пік.

Як сказано у повідомленні Київського метрополітену, такий захід впроваджено "з метою забезпечення своєчасного відправлення поїздів в ранкові години "пік” з деяких станцій, у тому числі, "Дарниця”, "Лівобережна”, "Хрещатик”, "Вокзальна”, "Петрівка”.

"Згідно з розпорядженням, щоденно у робочі дні з 8:00 до 9:00 на зазначених станціях чергують співробітники служб метрополітену для надання допомоги машиністам щодо закриття дверей електропоїздів", - сказано у повідомленні.

У метрополітені наголошують, що ці працівники щоранку проходять інструктаж з охорони праці та культури обслуговування пасажирів.

На платформах їх можна вирізнити з-поміж пасажирів, оскільки ці люди одягнені у сигнальні жилети яскраво-помаранчевого кольору з написом на спині синіми літерами "Метрополітен”.

"Зазначаємо, такі заходи вимушені і покликані сприяти дотриманню ритмічного руху поїздів, що дає можливість забезпечити максимальну провізну спроможність метрополітену, у чому зацікавлені, у першу чергу, пасажири", - сказано у повідомленні.

До числа осіб, що залучаються до чергування, входять працівники різних служб метрополітену, зокрема, служби електропостачання, сигналізації і зв’язку, матеріально-технічного постачання, вагоноремонтного заводу, електродепо "Дарниця” та "Оболонь”.

Вищевказані графіки чергування діятимуть орієнтовно до червня наступного року.


powered by lun.ua
Головне на Українській правді