Список мажоритарників Кличка

141 перегляд
П'ятниця, 13 липня 2012, 14:47

Список претендентів у кандидати в народні депутати на мажоритарних округах, який партія "УДАР" передає руху "Чесно"

Крим

1          Доценко Сергій Миколайович

2          Калюбін Юрій Олексійович

3          Багатирли Еміне Бахтіяровна

4          Стратійчук Андрій Петрович

5          Стебловський Миколай Михайлович

6          Кулак Костянтин Васильович

7          Яковенко Олексій Вікторович

8          Хомутов Віталій Миколайович

9          Мельник Володимир Олександрович

10        Вакулін Дмитро Сергійович

Вінницька область

11        Станіславенко Людмила Анатоліївна

12        Барчишен Олег Вікторович

13        Шинькович Ігор Васильович

14        Зелена Катерина Вітославівна

15        Брезденюк Олександр Олександрович

16        Лосенко Михайло Михайлович

17        Кравець Федір Васильович

18        Легеза Олег В'ячеславович

19        Киричук Олександр Олексійович

Волинська область

20        Іванченко Олександр Анатолійович

21        Кандидат визначається

22        Алєксєєв Ігор Володимирович

23        Розтока Андрій Вячеславович

Дніпропетровська область

24        Грапко Роман Павлович

25        Орлов Артем Олегович

26        Губаренко Володимир Анатолійович

27        Мамрич Олександр Степанович

28        Кандидат визначається

29        Кандидат визначається

30        Голосний Максим Ігоревич

31        Гонюков Сергій Михайлович

32        Ковтун Євгеній Геннадійович

33        Алексєєв Володимир Васильович

34        Кандидат визначається

35        Нагнибіда Наталя Олександрівна

36        Ткаченко Євгеній Леонідович

37        Кандидат визначається

38        Білий Андрій Володимирович

39        Волосянко Микола Іванович

40        Дідич Валентин Володимирович

Донецька область

41        Заярний Артем Олексійович

42        Кандидат визначається

43        Тараненко Антон Павлович

44        Сльота Адольф Петрович

45        Топузов Олександр Юрійович

46        Ліхолет Ігор Валентинович

47        Бондарев Вадим Анатолійович

48        Пальченко Олександр Миколайович

49        Шипилов Олег Федорович

50        Єлін Ілля Костянтинович

51        Березовий Микола Вікторович

52        Жмурко Андрій Анатолійович

53        Кандидат визначається

54        Романченко Олексій Віталійович

55        Новиков Станіслав Олегович

56        Ткачук Лариса Віталіївна

57        Асєєв Ігор Анатолійович

58        Кандидат визначається

59        Шапоренко Ольга Іванівна

60        Ясько Геннадій Геннадійович

61        Корж Євген Юрійович

Житомирська область

62        Давиденко Роман Дмитрович

63        Файдун Микола Іванович

64        Дмитренко Сергій Якович

65        Кандидат визначається

66        Гречаний Сергій Анатолійович

67        Довбиш Юрій Григорович

Закарпатська область

68        Кандидат визначається

69        Буланов Ростислав Михайлович

70        Кічковський Олександр Петрович

71        Лазоришинець Василь Васильович

72        Дан Василь Іванович

73        Кандидат визначається

Запорізька область

74        Кандидат визначається

75        Лєх Ірина Іванівна

76        Варецький Василь Іванович

77        Кандидат визначається

78        Кушнирюк Сергей Георгиевич

79        Шевченко Анатолій Вікторович

80        Волков Олександр Миколайович

81        Буцанов Валерій Панасович

82        Кривохатько Вадим Вікторович

Івано-Франківська область

83        Соловей Юрій Ігорович

84        Гергелюк Володимир Іванович

85        Гірник Євген Олексійович

86        Парфан Тарас Дмитрович

87        Онутчак Василь Васильович

88        Довганюк Володимир Миколайович

89        Палійчук Микола Васильович

Київська область

90        Григоришин Роман Мирославович

91        Опадчий Ігор Михайлович

92        Кандидат визначається

93        Бриль Костянтин Іванович

94        Морозюк Сергій Михайлович

95        Юраков Олександр Дмитрович

96        Крейнін Дмитро Олександрович

97        Різаненко Павло Олександрович

98        Поліщук Кирило Ананійович

Кіровоградська область

99        Кідрук Максим Іванович

100      Небесний Андрій Олександрович

101      Кузьменко Галина Іванівна

102      Крюков Віктор Ваильович

103      Ліщенко Костянтин Олександрович

Луганська область

104      Денищенко Денис Вікторович

105      Тамашев Геннадій Анатолійович

106      Сідєльнікова Галина Анатоліївна

107      Крисанов Леонід Дмитрович

108      Кандидат визначається

109      Павлінський Олексій Вікторович

110      Кравченко Владислав Володимирович

111      Доровський Юрiй Михайлович

112      Куліш Владислав Сергійович

113      Козачок Володимир Миколайович

114      Кандидат визначається

Львівська область

115      Добродомов Дмитро Євгенович

116      Березюк Андрій Тарасович

117      Юринець Оксана Василівна

118      Мандзюк Тарас Ігорович

119      Щепанкевич Іван Станіславович

120      Моравецький Юрій Васильович

121      Старовойт Олександр Миколайович

122      Самардак Ігор Степанович

123      Федорів Лариса Йосиповна

124      Сенюк Андрій Іванович

125      Гичка Михайло Михайлович

126      Кіт Андрій Богданович

Миколаївська область

127      Іванов Володимир Володимирович

128      Макар`ян Давид Борисович

129      Андрєєв Анатолій Анатолійович

130      Кандидат визначається

131      Майборода Олексій Анатолійович

132      Кандидат визначається

Одеська область

133      Шутов Миколай Ігорович

134      Дубенко Сергій Олександрович

135      Дібров Сергій Миколайович

136      Братчук Сергій Борисович

137      Кіріца Юрій Іванович

138      Тімонін Олександр Олександрович

139      Рахубенко Сергій Валерійович

140      Добролюбова Катерина Сергіївна

141      Філіндаш Євген Васильович

142      Плачков Іван Васильович

143      Келіогло Василь Григорович

Полтавська область

144      Каплін Сергій Миколайович

145      Лозовський Борис Євгенович

146      Савицька Оксана Анатоліївна

147      Ярошенко Світлана Миколаївна

148      Ворона Петро Васильович

149      Кабак Ганна Вікторівна

150      Білобородов Сергій Леонідович

151      Кутовий Тарас Вікторович

Рівненська область

152      Муляренко Олексій Віталійович

153      Сидорук Анатолій Володимирович

154      Тимощук Василь Олексійович

155      Кушнір Микола Захарович

156      Андрощук Андрій Васильович

Сумська область

157      Чайченко Олег Володимирович

158      Сугоняко Олександр Леонідович

159      Кандидат визначається

160      Кандидат визначається

161      Картавцев Андрій Анатолійович

162      Шушман Андрій Васильович

Тернопільська область

163      Максимов Віталій Вікторович

164      Ломакович Віталій Афанасійович

165      Кандидат визначається

166      Люшняк Микола Володимирович

167      Ваврик Олег Володимирович

Харківська область

168      Гарбузов Сергій Григорович

169      Адамович Андрій Сергійович

170      Котуков Олександр Олексійович

171      Бреславський Денис Анатолійович

172      Приліпко Віталій Вікторович

173      Орел Юрій Леонідович

174      Петрик Сергій Володимирович

175      Коробка Юрій Олексійович

176      Шумченко Юрій Володимирович

177      Мацокін Володимир Володимирович

178      Овчинник Володимир Миколайович

179      Петренко Сергій Миколайович

180      Чуйко Євгеній Борисович

181      Ярмолюк Михайло Михайлович

Херсонська область

182      Кандидат визначається

183      Путілов Андрій Станіславович

184      Кандидат визначається

185      Кандидат визначається

186      Кандидат визначається

Хмельницька область

187      Янчук Микола Андрійович

188      Мовчан Віталій Андрійович

189      Кандидат визначається

190      Побережна Ганна Валеріївна

191      Гнатюк Микола Григорович

192      Купчик Олег Леонідович

193      Порчинська Віра Пилипівна

Черкаська область

194      Кандидат визначається

195      Чуприна Олександр Олександрович

196      Яценко Олексій Юрійович

197      Лебідь Павло Миколайович

198      Колесник Андрій Валерійович

199      Фурман Василь Миколайович

200      Дикун Андрій Євгенович

Чернівецька область

201      Марараш Галина Григорівна

202      Назаренко Клавдія Дмитрівна

203      Тіміш Григорій Іванович

204      Кандидат визначається

205      Осадців Іван Васильович

Чернігівська область

206      Попова Ірина Олександрівна

207      Неживий Леонід Михайлович

208      Усенко Анатолій Петрович

209      Кубрак Віталій Михайлович

210      Курган Ігор Миколайович

Київ

211      Закревська Людмила Олександрівна

212      Куликов Кирило Борисович

213      Надєїн Іван Олексійович

214      Странніков Андрій Миколайович

215      Кандидат визначається

216      Давиденко Олексій Володимирович

217      Крикунов Юрій Володимирович

218      Кандидат визначається

219      Кандидат визначається

220      Кандидат визначається

221      Коваленко Анатолій Андрійович

222      Назарова Рена Рафіковна

223      Кандидат визначається

Севастополь

224      Рибаков Микола Сергійович

225      Демінок Олексій Вікторович



powered by lun.ua
Нормандія 2019 відбулася. Перша реакція соцмереж
Де ми у космосі та як утворюються планети: про Нобелівську премію з фізики 2019
"Синку, ракетником ти не станеш": історія Максима Полякова та його космічного стартапу Firefly
Перша нормандська: чому та як Зеленський переміг Путіна на саміті в Парижі
Усі публікації