"Під дахом" Олега Татарова. УП знайшла маєток, в якому мешкає заступник керівника Офісу президента 

Середа, 29 листопада 2023, 17:30
колаж: Андрій Калістратенко

Ввечері 16 жовтня цього року знімальна група "Української правди" зустріла в урядовому кварталі двох топпосадовців: заступника керівника Офісу президента Олега Татарова, який є неформальним куратором всієі правоохоронної системи, та заступника голови Національної поліції України Дмитра Тишлека. 

Двоє чиновників зайшли у двір одного з будинків по вулиці Липській і протягом трьох годин так і не вийшли. 

Неформальний характер зустрічі може свідчити про те, що обговорювались не лише робочі питання, якими пов'язані куратор правоохоронної системи від Офісу президента з одним із очільників Національної поліції. 

Реклама:

За десять днів після цієї зустрічі, свідком якої стала УП, журналісти Bihus.Info опублікували гучне розслідування про заступника голови Нацполіції Тишлека, російський паспорт дружини і його зв'язки з криміналітетом.

Тишлек може бути пов'язаний із криміналітетом, оскільки мешкає в будинку бізнесмена Віталія Нечипоренка. Останній є співвласником компанії "Еліт-Лото"  разом із російським кримінальним авторитетом на прізвисько "Полузвєрь". І в той же час, за даними журналістів, Нечипоренко не має офіційних статків на придбання такого дорогого маєтку.

"Українській правді" вдалося встановити, що окремої уваги заслуговує не лише маєток, де мешкає Тишлек, а й місце проживання самого Олега Татарова. Оскільки заступник керівника ОП теж мешкає в маєтку, який йому не належить. 

Михайло Ткач, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама:
Головне на Українській правді