Статті

Весілля сина Ющенка

Сільський гламур, чи Романтика українського популізму

У найближчому селі вам розкажуть, що в середніх агропідприємствах, за якими не стоїть чийсь високий і потужний інтерес, давно зарплати не бачили. Та це півправди.

Деньги МВФ закопали в землю под Киевом

С осени банки "Европейский" И "Национальный стандарт" выдают подставным лицам и компаниям огромные кредиты под залог несуществующей земли. Фальшивые акты выдают в Обуховском земуправлении. Поручителями выступают студенты и селяне, на паспорта которых, без их ведома, были изготовлены акты.

Патріарх Московський – гість чи господар?

Чи можна назвати прагнення українського народу мати Церкву із своєю україномовною культурою богослужіння, із своїми традиціями та грецьким обрядом, вищими цілями?

Українцям варто завжди розраховувати тільки на себе Або про те як ми ляхів поконати можемо

Мої пропозиції щодо конкретних дій по не допущенню закриття україномовної передачі на не українському телебачення - такий шанс раз на сто років трапляється.

З життя державної еліти: маєток Володимира Литвина

Литвин отримав формальне право на пожиттєвий маєток згідно з постановою уряду з грифом "не для друку", підписаною ще в.о. прем’єра Юхимом Звягільським в 1993 році.

Я не хочу бути героєм України?..

У мене є сумна новина для кандидатів у президенти. Ви розраховуєте на виборчі технології, але ніхто не гарантує результат.

Хто такі патріоти?

Руйнація країни й нашого життя- це закономірний результат діяльності існуючої політичної системи.

Напишемо і зробимо революцію

Якщо я вже закликаю до створення антисовкового опозиційного руху, то мушу не лише розповісти, що ж воно таке, але і взяти активну участь у його створенні та діяльності.

Бесцельная страна

Из всех задач по развитию страны первоочередной является обеспечение здоровья граждан.

У Польщі заборонять українське слово?

Медійний скандал загострив реальні проблеми українців у Польщі. Одна з них - забезпечення їхнього права на свободу слова та власну культурну й національну ідентичність.

Слишком белый Арсений

Подражая американскому президенту, Яценюк активно задействовал Интернет в предвыборной агитации. Завел блоги в социальных сетях, начиная с Twitter’а.

Россия нас раздавит…

Для публикации в интернете достаточно нескольких минут, а потом пользователи сами растиражируют его в огромных количествах.

Закон про вибори президента як заявка на фальсифікацію

Право розпустити парламент у президента зберігається доти, доки не настане півроку до закінчення його повноважень, тобто щонайменше до середини серпня.

Одеська Опера: театр двох директорів

Мені складно уявити, як Ангела Меркель звільняє інтенданта Штутгартської опери Пульмана після візиту відомих артистів... (рос)

Театр абсурду навколо арешта Пукача

Новина про арешт Олексія Пукача спровокувала передінфарктний стан серед деяких політиків. Однак герої попередньої епохи, що залишилися в живих, швидко оправилися і, схоже, зайнялися системною дискредитацією свідчень Пукача в очах громадськості. (рос)

Кто и как в Украине контролирует деньги на борьбу со СПИДом

Монополія на добродійність - явище, що розвивається, на ринку неприбуткових організацій в Україні. (рос)

Юлія Тимошенко:Якщо я переможу, країна заощадить на утриманні першої леді

Ракетно-дипломатична війна

Останнім часом українсько-російські відносини розвиваються від скандалу до скандалу. Від газової війни вони перейшли до ракетно-дипломатичної. За останні кілька тижнів українські правоохоронці тричі затримували в Криму автотранспорт російського ЧФ, який без дозволу перевозив крилаті ракети вулицями Севастополя.

Куди веде розслідування вбивства на Жуковому острові?

У Ялті затриманий підозрюваний в організації вбивства Олександра Гончарова. Пенсіонера, який протестував проти незаконного видобутку піску на Жуковому острові, і якого півтора місяці тому забили до смерті на подвір’ї власного будинку на очах дружини.

"Зелений змій" хазяйнує в українських селах

В моєму рідному селі Мала Глумча, що на Житомирщині, за кілька останніх років від зловживання алкоголем померла маса людей.

Хто ті –– "інші"?

Офіційні представники США не можуть собі дозволити їздити з візитами без попередньої ретельної підготовки.

Президентська багатовекторна внутрішня політика

Президент Ющенко ніколи раніше – і ніколи надалі не буде здатний приймати рішення.

Последние дни Алексея Пукача

В селе Пукач имел репутацию тихого и незаметного человека. Первое время он отпустил длинную окладистую бороду, но потом аккуратно ее остриг. - Видно было, что он любит командовать, - рассказала одна из соседок. – Он ставил себя как-то гордо, но если нужна была помощь – всегда помогал. Никогда бы не подумали, что это такой человек! Он нам даже нравился…

Нова Суперліга: Чому б нам не помріяти?

З чого починається будь-який сезон у будь якому з видів спорту? З обіцянок.

Дом, в котором жил Пукач

Убранство небольшого домика, где проживал Алексей Пукач в последний год, было более чем скромным. В доме практически нет книг и газет. Единственное периодическое издание, обнаруженное в шкафах – традиционная для сельских жителей ТЕЛЕгазета.

СБУ затримала Пукача. ВІДЕО

"Ми не були впевнені, це він чи ні до останнього моменту. І за годину до темряви ми змушені були приймати рішення про штурм, оскільки, якби він помітив хоч щось, що викликало його занепокоєння, він би миттєво змінив місце перебування", - розповів заступник голови СБУ.

Полювання на людей

А скільки ще народних депутатів "тіпа" Лозинського є у БЮТ? Які ще злочини вони готові скоїти завтра і післязавтра, перед самими президентськими виборами?

Арсений Яценюк. Путь к уязвимости

Судя по нынешней ситуации, схема финансирования президентской кампании Арсения Яценюка в будущем может войти в учебники истории становления демократии, как одна из тщетных попыток сломать стереотипы содержания политиков олигархами.

Коли ж ми, хлопці, хліба наїмося?!

Було б добре, якби замість того, щоб з піною на губах рятувати разом з кандидатами державу, люди наважилися послати всіх.

Як Тимошенко забула про свого ворога №1

За півроку в питанні рефінансування банків нічого не змінилося, окрім одного – гроші також активно отримують банки, наближені до блоку Тимошенко. УП отримала доступ до інформації про рефінансування та короткострокові стабілізаційні кредити - гроші активно влилися в банки, підконтрольні членам БЮТ.

Ющенко і Байден саджали калину і пили "Кока-Колу"

Реклама: