Подарунок Україні чи фарс Хорошковського?

22 перегляди
Четвер, 12 серпня 2010, 16:08
Олександр Аронець
активіст ВО "Свобода", для УП

Днями телеканал Інтер запустив кампанію по "прирівнянню" всіх мов національних меншин до державної мови - української. Предметом пропаганди став національний гімн України. Так, було підготовлено гімн чотирнадцятьма мовами, у тому числі російською та ідиш.

На перший погляд, тут немає нічого поганого. Навпаки, національні меншини, таким чином, наче єдині з українським народом, роблять нам подарунок до Дня незалежності!

Проте - це лише на перший погляд.

Насправді гімн використовують із метою тотального наступу на українську мову та українську державність.

Цей елемент пропаганди впливає на підсвідомість громадян більше ніж будь-які заклики розмовляти російською чи вчитись в російськомовних класах колесніченковської "Русскоязычной Украины" чи інших українофобів-табачників. Адже мова національних меншин прирівнюється до державної мови, навіть на рівні такої святині як національний гімн.

Цей фарс пропагандистської машини цієї українофобської влади робиться з однією метою - нав'язати суспільству необхідність в "удержавленні" тільки однієї мови, тільки однієї національної меншини - російської. І, таким чином, ще більше просунути ідею "єдінства русскава міра". 

Передумови на законодавчому рівні для цього давно закладаються, зокрема, законом про судоустрій. Не кажучи вже про місцеві ради, які радо, усупереч конституції приймають норми про статус "регіональної мови" - саме російської.

А чому б не кримсько-татарської?..

Щоб показати всю сутність фарсу такого методу пропаганди, варто лише подивитись футбольний поєдинок національної збірної України по футболу. Хіба росіянин Алієв чи білорус Мілевський колись співали національний гімн України хоча б своїми національними мовами?

Олександр Аронець, спеціально для УПpowered by lun.ua
Реклама:
Навіщо в Одесі проспекту Небесної сотні намагаються повернути ім'я маршала Жукова
Незворотність історичних змін 2014-2019 — під питанням у Одесі, яка продовжує курс на радянське минуле.
П'ять переваг законопроєкту №2194 як складової земельної реформи
У Верховній Раді вже рік чекає на голосування у другому читанні законопроєкт №2194 щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин. У чому його важливість?
Лігалайз корупції. Антикорупційне "16 січня" від Конституційного Суду
Незалежність Конституційного Суду України? Ні, не чули.
Чому патронат потрібний Україні
Патронат – це соціальна послуга, яку надають дитині, поки фахівці соціальних служб працюють з її батьками. Це означає, що процес розлучення із сім'єю буде для неї менш травмуючим.
Десять кроків для розвитку IT-індустрії
Підсумки першого року роботи Міністерства цифрової трансформації.
Земельна децентралізація — відкладати далі не можна, потрібно ухвалювати
Що обмежує подальше впровадження земельної реформи і яких змін очікувати після передачі повноважень місцевій владі.
Комунікуйте і робіть це фахово, а не шукайте "чарівну кнопку"
Аналіз місцевих виборів з точки зору застосування комунікаційних інструментів, головні відмінності бізнес- і політичних комунікацій та помилки, яких припустилися учасники політичних проєктів.