Дубова клепка в голову Азарова

Четвер, 21 квітня 2011, 12:23

Пити погано. В Україні зареєстрованих алкоголіків мало, але фактично їх багато. Алкоголізм, наркоманія і проституція є свідками низького рівня життя.

Споживаючи наркотики чи алкоголь, люди намагаються відірватися від повсякдення та створити свій уявний світ. Наймаючи повій, люди жадають уявної любові. Правда за гроші.

В середу Рада змінила закон про коньяк. Відтепер українським коньяком вважається алкоголь, витриманий в алюмінієвій бочці з "дубовою клепкою". Не зрозуміли? Просто раніше коньяком називався алкогольний напій, вироблений з винограду та витриманий по особливій технології не менш ніж 3 роки в дубовій діжці. З дубовою клепкою.

Тепер українським коньяком буде називатися будь-якій шмурдяк, що збродив в будь-якому алюмінієвому баняку, в якому присутня дубова клепка. Перекладаю для нинішньої української влади: "Теперь украинским коньяком будет называться любая бормотуха, сброженная в любой алюминиевой кастрюле, где присутствует дубовая затычка".

Після закриття Тимошенко грального бізнесу, при цьому уряді найбільш "жирною" стала торгівля спиртним і тютюновими виробами. Зрозуміло, що це не стосується наркотиків, проституції та нелегальної торгівлі зброєю.

Цей закон довго лобіювали виробники горілки, які не бажали витрачатися на придбання дубових діжок, бо діжки коштовні.

Дивіться. Уперше закон Азарова був взятий за основу в травні 2010 року. Він ставився на розгляд Ради сім разів. 22 грудня минулого року, 13 січня, 17 лютого, 3 та 17 березня і 7 квітня цього року.

Ніяк не приймався закон, бо попросту було соромно. Нарешті, сором пройшов, і закон було в середу прийнято.

Спитаєте – а тобі яка з того радість? Жодної.

Попросту мені довелося декілька років провести в дискусіях з країнами СОТ. Я захищав українських виробників. Клеїв із себе дурня і доводив, що українське шампанське і французьке Champagne звучать по різному, що український коньяк і французький Cognac – різні, а український кальвадос не має жодного відношення до французького.

Зважаючи на мою непоступливість, країни СОТ домовилися з Україною про п’ять років перехідного періоду для коньяків, шампанського і кальвадосу, але під умову їх витримки за стандартами ЄС (для коньяку – у дубовій діжці).

Отож, цим законом Азаров порушив наш договір із СОТ.

Справжнім автором закону про коньяк в алюмінії є міністр агрополітики Присяжнюк. Одіозна фігура, підозрювана деякими в брутальній корупції, монополізації аграрного ринку та в наступі на свободу преси.

Може брешуть. Та Бог з цим черговим дрібним міністром. Головне, щоби наша справедлива прокуратура поспіль справедливо оцінила його дії. Як завжди.

Скоро Паска. А Ви знаєте, що кагор, який у церкві дають, теж за новим законом Азарова є фальшивим, оскільки його оригінальна назва "Сahor" захищена інтелектуальним правом Португалії і не може використовувати при причасті в церквах Україні?

Тому в церкві спокійно з’їжте облатку, відкушуйте кагору, помоліться Богові. Але не згадуйте уряд. Бо згадувати біса у Паску є страшним гріхом.

Постскриптум. Законопроект № 6379 поступив на підпис Януковичу. Незважаючи на те, що він любить цілуватися з попами і попадьями, напевне він його підпише. Отож так йому і треба.

Колонка – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст колонки не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ній піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора колонки.
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Жіноче лідерство в Україні: як війна прискорює тренди

Меркель без краплі сорому. Що розповіла канцлерка Німеччини про Путіна та свої помилки

Що буде, якщо ігнорувати правовладдя? Три приклади з досвіду України

Плани без стратегії — стійкість всупереч державі

Боротьба з корупцією в Україні: формальний підхід чи справжнє використання стандартів ОЕСР?

Чи можливо створити міністерство, яке поверне українців додому?