Вибачаюсь. "Депутат" не "член"

54 перегляди
П'ятниця, 22 квітня 2011, 11:31
Олександр Аргат
журналіст, 5-й канал

Хочу вибачитися перед пані Оленою Бондаренко за помилку, якої я припустився у четвер під час підготовки сюжету для програми "РесПубліка".

Так, справді, Михайло Бойчук не є членом Партії регіонів. Він всього лише лідер її виборчого списку на виборах до Заставнівської райради і депутат цієї ради у фракції регіоналів.

Хочу пояснити і причину помилки. Вона технологічного характеру. Справа в тім, що на момент, коли Партія регіонів поширила заяву щодо партійності пана Бойчука, сюжет вже монтувався.

Тож автор, зайнятий технічною стороною підготовки матеріалу, певною мірою став заручником ситуації, що й призвело до помилки. Закиди пані Бондаренко, щодо цього приймаю.

Ця ситуація стане для мене гарним уроком. Ще раз перепрошую за помилку.

Замість слова "член" у реченні мало б стояти слово "депутат" Партії регіонів. Тоді зміст відповідав би реальному стану речей.

 

Втім, слово не горобець, а диявол ховається в деталях. Звісно ж, зовсім інше питання, чи цікаво пересічному українцю розбиратися в цих деталях і чи докорінно змінює воно суть справи.

Чи є № 1 виборчого списку Партії регіонів представником цієї партії?

Чи несе партія за його дії відповідальність?

А випадку згаданої райради взагалі цікава ситуація. З-поміж 16 депутатів, обраних від Партії регіонів, мають партійний квиток тільки двоє (!). Дуже зручно, щоб у відповідний момент заявити "позицію партії - тверду, рішучу і швидку".

 

Олександр Аргат, журналіст, 5-й каналpowered by lun.ua
Як купують ліки для регіонів? Києве, маємо проблеми
Зрештою, рекомендації МОЗ та МЕРТ мають стати обов'язковими для виконання – набути статус нормативного акту. А це вже виклик для нової влади, яка отримує реальну можливість продемонструвати, як вона насправді опікується українськими пацієнтами та їхніми грошима.
Горщики, з яких їли 3 тисячі років тому
Археологи натрапили на рідкісні артефакти доби чорноліської культури в Кам'янці-Подільському.
Конфлікт із минулого: як історія розсварила двох ключових союзників США
Конфлікт між Південною Кореєю та Японією набирає обертів, вже ставши загрозою для стабільності у регіоні. Особливо на тлі самоусунення США від проблем своїх союзників.
На фінансування партій у 2020 передбачено понад 1 мільярд гривень. І це нормально?
Яку частку державного фінансування мають отримати парламентські та позапарламентські партії на статутну діяльність у наступному році?
Реальний трикутник влади
Суд є частиною рівностороннього трикутника, який складається з судової, законодавчої і виконавчої влади – це так звана trias politica. А значить, суди повинні працювати у взаємодії з іншими гілками влади. (рос.)
Запобіжники земельної реформи: як вони працюють у ЄС
Метою запровадження ринку землі повинно стати залучення широких верств українців у фермерство задля збільшення кількості економічно самодостатніх громадян. Чи розуміє це уряд?
Хто такі удмурти та де та Удмуртія? Пам'яті Альберта Разіна
РФ послідовно дискримінує удмуртську мову, перешкоджаючи створенню повного циклу середньої освіти удмуртською, а з 2019 року удмуртську мову виключено з переліку обов'язкових предметів УР.