Страх влади перед народом матеріалізувався

8 переглядів
Середа, 05 жовтня 2011, 16:14
Ігор Швайка
член Політради ВО "Свобода"

Регіонали мають намір продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення, проти якого вони ще недавно так заповзято виступали, і плани застосування якого, що ініціювали соратники Юлії Тимошенко, активно критикували. Про це в кулуарах парламенту сповістив Олександр Єфремов.

Що насправді можуть означати такі заяви?

Страх чинної біло-синьої влади перед українськими громадянами!

Адже введення ринку землі сьогодні спричинить набагато серйозніші виступи, ніж то було з Податковим кодексом чи навіть з походами "афганців" на Верховну Раду.

Бо коли українського селянина доведуть до стану "втрачати нічого", а земля для нього є останнім, що залишається, то він візьме вила і піде до тих, хто сьогодні звик себе називати владою. Піде, аби відстояти свої права.

Чи врятує отой широко розрекламований мораторій українців?

Звісно, що ні. Це нагадує ситуацію, коли над жертвою висить дамоклів меч, всі розуміють, що він вже майже опустився, а раптом з’являється такий собі Єфремов і в кулуарах Верховної Ради обіцяє, мовляв, ми того меча сантиметрів на п’ять піднімемо вгору, нехай жертва не хвилюється.

Що ж потрібно для того, щоб врятувати від того меча українське село, українську націю?

Треба ухвалити закон, який встановить, що земля сільськогосподарського призначення не продається. Так само, як не продаються річка, повітря, ліс. І це жодним чином не зачіпає інтереси тих, хто на землі сьогодні працює. Бо жоден з фермерів і агротрейдерів в найближчій перспективі не купить землю.

Але починаючи із травня поточного року ми регулярно намагаємося провести збори для ініціювання всеукраїнського референдуму, на якому громадяни України ухвалять такий закон – закон про заборону торгівлі землею.

Та кожного разу наражаємося на спротив з боку як місцевих органів влади, так і Центральної виборчої комісії. Про суди годі й казати.

Але так чи інакше закон про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення ухвалять громадяни України. Вони це зроблять як джерело влади.

А якщо біло-синя орда цього не почує і доведе людей до стану безвиході, то нас вже найближчі місяці буде чекати новітня Коліївщина. А яка доля тих, хто призвів українську націю до Коліївщини, думаю, нагадувати немає потреби.

Ігор Швайка, член Політради ВО "Свобода", для УП



powered by lun.ua
Реклама:
ДіяСіті: де-стимулювання цифрової економіки
Які податки будуть сплачувати IT-компанії в рамках режиму ДіяСіті? (рос.)
Службова недбалість на мільярди
Як Федерація профспілок привласнила понад 200 об'єктів нерухомості і чому держава не може отримати їх у власність.
Влада накидає бюджетний зашморг на політику пам'яті
Схвалений 26 листопада урядом проєкт держбюджету на 2021 рік підтвердив виразне прагнення нинішньої влади накинути фінансовий зашморг на політику національної пам'яті.
Студентство прагне стати рупором Міністерства освіти і науки?
24 листопада відбулася пресконференція з нагоди створення нової студентської організації. Сергій Шкарлет так само, як ексміністр МОН Дмитро Табачник, хоче створити власну підконтрольну студентську організацію за аналогом Всеукраїнської студентської ради (ВСР) при МОН.
Справа MH17 дійшла до суті: чим завершилося досудове слідство
Окружний суд Гааги завершив стадію досудового слідства у справі про збиття авіалайнера MH17. Які результати цього етапу і як справа розвиватиметься далі?
Суд над Гідністю та Свободою
Після участі в акції до Дня гідності та свободи судитимуть єдиного з 80 осіб учасника мітингу в Кропивницькому — за порушення правил карантину.
Вакцина від COVID-19: місія можлива, але є нюанси
Медицина критично недофінансована в Державному бюджеті України на 2021 рік. Для закупівлі вакцини нам необхідно щонайменше вдвічі більше – 5,2 млрд грн. Поясню чому.