Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Інструкція, як посадити Азарова в Лук’янівське СІЗО

П'ятниця, 06 квітня 2012, 19:31

У кого в чем счастье, а у свиньи в корыте

(російське народне прислів’я)

"Тут, розумієте, сталася доволі прикра подія. Пану Януковичу не сподобався договір про вільну торгівлю в СНД, підписаний Азаровим. Отже, Азаров двічі програв. З початку, коли в 2003 році він намагався провести ратифікацію ЄЕП через Парламент, але йому тоді показали дулю. Вдруге, коли його намагання вступити до російську ЗВТ та тим самим принизити економіку України, теж не знайшли підтримки.

Біс його знає, чому зараз Януковичу не сподобалися рішення Азарова. Обидва однаково жадібні і глупі. Пардон, може Азаров менш глупий. Або менш жадібний. Або навпаки. В принципі, яка різниця.    

Так от, я тільки-но звернувся до Генпрокурора з проханням юридично оцінити дії Азарова (копія мого листа додається).  

Дивіться, Тимошенко посадили за ґрати за те, що вона нібито перевищила свої повноваження як прем’єр-міністра. Грошей від цього не заробила (бо не хотіла), але в кінці історії їй впаяли 7 років буцегарні. Нагадую, що Юлю звинуватили в "умисному вчиненні дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам, інтересам юридичних осіб".

Хохма в тому, що коли в суду питали, а де ж той постраждалий від шкоди, то жодного не знайшлося. Мабуть за лаштунками сидів пан на букву Ф. з Росукеренерго, потираючи жирні спітнілі ручки.

За такою логікою Прокуратури, Азарова треба теж негайно закрити у в’язницю, бо він спочатку підписав договір про вільну торгівлю в рамках СНД з порушенням директив, наданих Януковичем (умисно вчинив дії, які явно виходять за межі наданих прав чи повноважень), тим самим зробивши замах на вчинення злочину, передбаченого статтею 111 "Державна зрада", а поспіль порушив "сталінські" статті 344 та 345 Кримінального кодексу України, за якими засуджено Тимошенко і Луценко.

Пане Президенте, якщо вам з особистої боязні не хочеться випускати Тимошенко з-за ґрат, але хочеться закрити проблему вибіркового правосуддя, бо кожного разу на зустрічі із світовими лідерами ви відчуваєте себе хлопчиком для побиття, то посадіть Азарова в Лук’янівське СІЗО за абсолютно подібну провину. Мені цікаво, чи буде ходити народ з квітами під камеру Азарова в день його народження, як це було з Юлією Тимошенко?

Але, пане Президенте, якщо ви мужик, то не треба боятись цієї тендітної жінки. Все рівно, вона Вас переможе. Головне для Вас – ким Ви пройдете історією України: чорною стрічкою, яку згодом вимарюють з підручників для дітей, або справедливим і мудрим правителем".

Я перечитав свій опус і попросту стало смішно. Пам’ятаєте прислів’я про бісер? Так він зараз дорогий - інфляція. Свині теж не дешеві.

Резюме. Почитайте моє звернення до Генпрокуратури. Там багато чого цікавого.

 
 
 

Колонка – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст колонки не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ній піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора колонки.
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Нафта лишиться в минулому? Як у світі виготовляють екологічне паливо для літаків, кораблів та авто

Україна має зустріти мир з твердими гарантіями від своїх союзників

Близько 80% економії

Відкуп, амністія чи застава для корупціонерів: про що насправді законопроєкт про угоди

Російсько-українська війна як війна перехідного періоду

Сьогодні кожен бізнес може стати ветеранським