Танцювала риба з раком, а петрушка з пастернаком...

2121 перегляд
Субота, 07 липня 2012, 11:56
Сергій Левитаненко
для УП

"А людина закохується лише в те, чого не може надбати чи не вміє робити сама. Наприклад, чоловіки – у жіноче тіло, чи в зварений жінками борщ".
"Гол, який ніхто ніколи не заб'є"

Я не розумію гомосексуалістів, виходячи з означеного в епіграфі: як можна кохати подібне собі? Навіть по законах фізики – притягуються лише протилежності!

Але я розумію та поважаю їхнє право пройти парадом по вулицях міста, де вони мешкають.

Мене це не лякає, не викликає обурення й не дратує.

Це лякає, викликає обурення та дратує лише невпевнених у собі чоловіків. Латентних гомосексуалістів. Вони таким чином самоутверджуються. Як і, у принципі, більшість людства має схильність самоутверджуватися за рахунок когось іншого.

Враховуючи негативне ставлення в суспільстві до гомосексуалістів, ті з них, які готові публічно заявити про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію, не соромитись її – то сміливі люди.

Тож хай собі ходять ці сміливці парадами.

Ми не маємо права заганяти гомосексуалістів у підпілля, бо тоді вони перетворяться на секту, на клан.

А це – явище ганебне!

Хіба нам в Україні не вистачає кланів?!

Хіба хтось більше за них руйнує нашу державу та мораль пересічного українця?

Хіба ми маємо терпіти цю наругу над людською гідністю?!

Мені неприємно й соромно, коли в цькуванні гомосексуалістів приймають участь організації національно-патріотичного спрямування. Бо себе я теж рахую націонал-патріотом, хоча й не перебуваю в жодній організації, крім людства.

Я не хочу зараз обговорювати те, як засуджували гомосексуалізм християнські релігійні джерела, чи розповсюдженість цього явища в православних монастирях, чи засилля представників цієї орієнтації в українському шоу-бізнесі, чи ситуації, що подібне явище існує в усіх країнах світу, і стерильного ідеального суспільства ще нікому створити не вдавалося, чи що любимо ми Чайковського чи Рембо, як казало вірменське радіо, не тільки за це.

Не до того веду.

Навіть не хочу обговорювати протиприродність цього явища.

Так, я вважаю гомосексуалізм протиприроднім. Але нехай із ними Природа й розбирається.

А не ми, громадяни однієї для всіх країни.

В українських націоналістів є завдання більш нагальні й шляхетні:

Зруйнувати кланову структуру суспільства й кланову систему влади.

Обороняти цілісність держави від тих агресивних меншин, які прагнуть її зруйнувати, які прагнуть зруйнувати українську самоідентичність, які прагнуть зробити нас, українців, меншиною в нашій рідній країні.

Які використовують свій язик у більш ганебний, ніж гомосексуалісти, спосіб.

P.S. Для тих читачів, хто захоче включити дурника і зробити вигляд, що не зрозумів сенсу статті, аби мати змогу звинуватити мене у бозна-чому, пояснюю:

Тисячі людей на стадіоні "Динамо" кричали "Спасібо житєлям Донбаса..." зовсім не на підтримку гомосексуалістів, тим більш не вшановуючи їх – а на захист демократії в Україні.

Сергій Левитаненко, спеціально для УПpowered by lun.ua
Реклама:
Капітолій. Початок реваншу Трампа
Дональд Трамп не здасться зараз, оскільки має намір балотуватися на наступних президентських виборах.
Заробити на смертях: як нас позбавили світової вакцини в 5 разів дешевше
Три долари заплатила Всесвітня організація охорони здоров'я за вакцину, закупівлю якої в ручному режимі зірвав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.
Справжня ціна хутра норок: історія одного розслідувача
Наприкінці вересня 2020 року польський Сейм (нижня палата парламенту) провів історичну нараду з питань правового захисту тварин у Польщі.
Чи змінив Національний банк свою політику на валютному ринку
За яким принципом НБУ буде виходити на ринок з валютними інтервенціями та як впливатиме на курс. Що змінилося у новій стратегії?
Торговельний фокус з лісом: друзям — усе, а суспільству — нічого?
Чому торгівля необробленою деревиною відбувається на закритих "аукціонах" та без конкуренції.
Справа генерала Назарова — сигнал, який не можна ігнорувати
Справа Назарова як потенційний прецедент для військового судочинства України та свідчення неврегульованості ключових питань військової юстиції.
Демократія і некомпетентність
Чому Арістотель не довіряв демократії як формі правління, у чому полягають вади останньої та що це означає для сучасної України.