Зґвалтування головного мозку та дівчинка Ліза

3837 переглядів
Вівторок, 02 лютого 2016, 12:09
Євгеній Білоножко
викладач Національного педагогічного університету імені Драгоманова

Подейкують, що зґвалтована дівчинка Ліза з Німеччини та розп'ятий хлопчик зі Слов'янська одружилися, тож відповідно до звичаєвого права східних народів склад злочину відсутній – усі можуть розійтися.

Історія з псевдо-ґвалтом стала ілюстрацією, що німецьке суспільство не може абсорбувати ні турків, ні сірійців, ні росіян.

За різними оцінками, у нинішній Німеччині проживає від 2 до 2,5 мільйонів вихідців з колишнього Радянського Союзу. Радянські "таваріщі" могли легально потрапити в Німеччину тільки на підставі свого єврейського або німецького походження. З огляду на це, термін "російські німці" (Russlanddeutsche) виглядає дивно, але варто пам'ятати, що радянська людина гартувалася з 1917 року.

Нажаль, нинішня німецька влада не змогла перекувати поволжського німця із Казахстану чи Сибіру в добропорядного бюргера.

Російськомовна, точніше радянська, діаспора у Німеччини виявилася примітивною зграєю, якою можна маніпулювати та провокувати. Громадяни Німеччини, а саме такими є у переважній більшості "російські німці", не вірять своїй поліції та газетам, які заявляли про сфабрикованість інформації та потребу проведення слідства.

Вихідці з СРСР блискавично почали самоорганізовуватись через соціальні мережі та sms-розсилку. У Берліні до протестів "російських німців" доєдналася PEGIDA – це третій випадок в історії Росії, коли вона розпочала пряму співпрацю із німецькими націоналістами: першим був Молотов, другим генерал Власов, третіми – "російські німці".

Homo soveticus головного мозку не можна витравити ані інтернетом з його різноманітністю інформації, ані можливістю подорожувати, ані гастрономічним асортиментом, ані буржуйськими паспортом.

Однак, найголовнішою ознакою "совковості" є вибірковість.

21 січня в православному серці Росії в місті-герої Москва охоронець фаст-фуда "Бургер-кінг" зґвалтував дівчину.

Чому про цю буденну подію на Цвітному бульварі мовчать федеральні канали? Чому Нікіта Міхалков не волає про закриття "піндоської" їдальні, яка розтліває та провокує молодь на аморальну та злочину поведінку, а простий російський Ванька не йде громити посольства США?

Радянськість – це страх і плазування перед владою. Адже в Росії я – "тварь дрожащая", а в Німеччині – я маю право.

Євгеній Білоножко, спеціально для УПpowered by lun.ua
Капітолій. Початок реваншу Трампа
Дональд Трамп не здасться зараз, оскільки має намір балотуватися на наступних президентських виборах.
Заробити на смертях: як нас позбавили світової вакцини в 5 разів дешевше
Три долари заплатила Всесвітня організація охорони здоров'я за вакцину, закупівлю якої в ручному режимі зірвав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.
Справжня ціна хутра норок: історія одного розслідувача
Наприкінці вересня 2020 року польський Сейм (нижня палата парламенту) провів історичну нараду з питань правового захисту тварин у Польщі.
Чи змінив Національний банк свою політику на валютному ринку
За яким принципом НБУ буде виходити на ринок з валютними інтервенціями та як впливатиме на курс. Що змінилося у новій стратегії?
Торговельний фокус з лісом: друзям — усе, а суспільству — нічого?
Чому торгівля необробленою деревиною відбувається на закритих "аукціонах" та без конкуренції.
Справа генерала Назарова — сигнал, який не можна ігнорувати
Справа Назарова як потенційний прецедент для військового судочинства України та свідчення неврегульованості ключових питань військової юстиції.
Демократія і некомпетентність
Чому Арістотель не довіряв демократії як формі правління, у чому полягають вади останньої та що це означає для сучасної України.