Римські канікули комуністів

3569 переглядів
Вівторок, 10 травня 2016, 12:46
Євгеній Білоножко
викладач Національного педагогічного університету імені Драгоманова

"Представники Третього Риму привезли дари до Риму". Саме таким символічним змістом наповнюється подарунок комуніста Павла Дорохіна Його Святості Папі Римському Франциску.

Безбожник за ідеологію та совковий номенклатурник за покликанням поїхав до Риму, щоб подарувати свою найбільшу "святиню" – Георгіївську стрічку – духовному лідеру західного християнства.

"Страх і тремтіння" оволодіває за майбутнє комуністичної ідеї.

" Комічний та підступний Хрущов обіцяв показати по телевізору останнього попа. Брежнєв завзято "КаДеБізував" православну церкву. А нині комуністи їдуть на поклін до Римського Папи – того самого, один з яких "розвалив СРСР", а інший "служив у Гітлерюгенд", а ще інший нібито тишком-нишком "допомагав Гітлеру".

Звичайно, Рим бачив багато, Рим витримає і комуністичну клоунаду.

Проте спочатку криза бездуховності здолала Російську православну церкву. Бо як інакше зрозуміти зустріч російського патріарха Кирила із єзуїтом на острові Свободи, який вирішив розпочати діалог із втіленням капіталістичного сатанізму – США? Невже на Русі забули, ким були та що робили єзуїти?..

То що це? Публічне визнання тези "Велика перемога Заходу над бездуховною Росією"?

Адже нині комуністи їдуть із подарунками до головного постачальника "релігійних опіатів" і лідера по просуванню західних цінностей у Росії.

Нагадаю, що ректор Самарського університету вважає, що Всесвітні дні молоді, що їх організовано у червні цього року Католицькою церквою у Кракові, будуть використані для тиражування антиросійських настроїв і місцем поширення західних цінностей.

Для побожних християн-католиків нагадаю про другу Фатімську таємницю: диво навернення комуністичної Росії відбувається на наших очах.

Для агностиків та атеїстів нагадаю, що Папа є безпосередньою та відкритою людиною.

Папа пив чай із листя коки, одягав національні костюми народів світу.

У Манілі Папа Франциск і місцевий архієпископом показали слово "люблю" на мові жестів, яке виглядало як знак Сатани (відставлений великий палець та мізинець і вказівний спрямовані догори).

Президент Болівії Ево Моралес подарував Франциску дивне розп’яття Христа, де хрест імітує молоток, а під ногами Ісуса знаходиться серп.

 
Дивне розп'яття у вигляді серпа й молота від президента Болівії
 
"Люблю" філіпінською мовою жестів

І все ж-таки: як міг Дорохін зрадити пам'ять дідів, які палили церкви та вбивали священиків? Хіба що зробити геть фантастичне припущення: він став таємним католиком...

"Третій Рим пав, четвертому не бувати".

Ми не помічаємо цього падіння – адже рештки цього "Риму" падають на нас.

Євгеній Білоножко, спеціально для УП

powered by lun.ua
powered by lun.ua
#Прикрути. Чому українці без тепла, але всі діють за законом
Спочатку #прикрути, #украінці ви чудові, а через півроку ТКЕ без газу, а "чудові українці" без тепла, але всі формально діють за законом.
Коли секс не про секс: проміскуїтет та інші підміни
Відчуття себе, своїх істинних потреб та їхнє адекватне задоволення – важлива умова психічного здоров'я.
Знай свої права: як доступ до правосуддя підвищує якість життя
Доступ до правосуддя разом з правовою обізнаністю дають змогу громадянам отримати те, що їм належить по праву.
Наше студентство за кордоном: розпрощатися не зможемо повернути?
Чому студентство вирішило поїхати в закордонні університети? Здебільшого тому, що незадоволені умовами життя в Україні, а ще хочуть кращі знання або диплом, щоб працювати в ЄС.
"Топографія пам'яті": ми – те, що ми пам'ятаємо
"Топографія пам'яті" Мартіна Поллака це збірка есеїв, написана в різні роки австрійським письменником, журналістом та перекладачем, що спеціалізується на історії Центральної та Східної Європи.
Чому українці не люблять українське
В Україні чимало компаній виробляють сучасні якісні товари, але вітчизняні споживачі їх не цінують. У чому річ? (рос.)
Коли ламається смартфон, або Що буде, якщо ваша бабуся з'явиться у Instagram
Людмилі Йосипівні за кілька місяців буде 70. Смартфон їй купили зо півроку тому. З того часу бабуся перестала бурчати на нас, що ми "сидимо в телефоні", – провела інтернет і стала пропадати в ньому.