Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Петиція до Бундестагу: ЗМІ пропонують прибрати радянські танки з Берліна

Михайло Степовик, Аніта Грабська _ Вівторок, 15 квітня 2014, 14:34
Версія для друку Коментарі 0
Меморіал загиблим радянським воїнам у Берліні

Петицію із закликом забрати радянські танки з Тіргартена в Берліні надіслали до Бундестагу таблоїд Bild та столична Berliner Zeitung. Видання протестують проти політики Росії щодо України.

Газети Bild і Berliner Zeitung, які належать німецькому медіа-концерну Axel Springer, подали до Бундестагу петицію із закликом забрати два радянські танки з меморіального комплексу Берлін-Тіргартен. "Ми не хочемо бачити ні танки, ні символи мілітаризму в меморіалі загиблим радянським воїнам, розташованому біля Бранденбурзьких воріт у Берліні", - йдеться в документі, оприлюдненому у вівторок, 15 квітня.

"Ми, підписанти петиції, не хочемо приймати те, що військове насильство в ХХІ столітті знову стає інструментом політики в Європі. Тому закликаємо Бундестаг ужити заходів для того, щоб із меморіального комплексу Берлін-Тіргартен прибрали обидва танки", - наголошується в документі.

У петиції вказано, що "вперше з кінця "холодної війни" Росія в Криму використала армію й змінила кордони, а російські війська увійшли на територію України та загрожують свободі суверенної держави.

Пам´яті жертв Другої світової це не стосується

Водночас автори петиції підкреслюють, що ніхто не ставить під сумнів данину пам´яті перед незліченними жертвами, які зазнав Радянський Союз в роки Другої світової війни. "Уроки спустошливої та кровопролитної війни повинні нести ідеї миру та взаємної поваги народів. Особливо в центрі Берліна, де зародилося зло ХХ століття", - пояснено в документі.

Газета Bild закликала читачів підтримати ініціативу, надсилаючи листівки до комітету з петицій німецького Бундестагу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте