Версії

Вівторок, 19 вересня 2000, 19:09
Георгій Гонгадзе. Яке несподіване і дивне для України ім'я. Запам'ятовується.

Може здатися дивним, що саме ця людина, грузин, стала символом опозиційності в Україні. Йому не наплювати, де саме він живе, в якій країні. Прагнення до справедливості, відчуття власної свободи і навколишньої поневоленості – це те, що рухає Георгієм, коли він пише статті. У цей момент на нього цікаво дивитися - він не пише, а "різьбить", на обличчі - буря емоцій.

Зараз мені доводиться відповідати на безліч дзвінків, немає часу для того, щоб написати хоч би те, що я знаю і відчуваю. Тому просто вирішила розглянути версії, які висувають наші колеги.

Щойно показали по "Інтеру" Миколу Джигу. Він заступник міністра внутрішніх справ, голова оперативної групи з розшуку Георгія. Джига перерахував декілька версій, які розглядаються міліцією. Це - "можлива жертва злочину", нещасний випадок, професійна діяльність, хвороба і "ударився у біга". "Але поки позитивних результатів немає", - сказав міліціонер.

Зараз багато говориться про дзвінок невідомого до Грузинського посольства. Людина, що подзвонила по телефону, номер якого відомий вузькому колу осіб, розповів, що Георгія потрібно шукати в Московському районі, у бік Феофанії. На прохання дипломата уточнити місце, невідомий коротко відповів: "Ми уточнюємо". За його даними, Георгій живий, принаймні, за станом на 13 годину вівторка. При цьому він назвав Кравченко, Волкова і Кисіля, які, як стверджує невідомий, знають про це.

Ми думаємо, що ця інформація може бути як повною правдою, так і повною маячнею.

Далі буде...powered by lun.ua