Перша масова акція для активізації пошуків Гонгадзе

Субота, 23 вересня 2000, 16:37
english version

У суботу на майдані Незалежності пройшла акція "Знайдіть журналіста Георгія Гонгадзе!".

На білому полотнищі під вимогою до керівництва країни виконати свою обіцянку і зробити все, щоб його знайти, залишили підписи сотні людей. Багато Хто з них - його колеги, інші ніколи не знали його особисто, але поважали його точку зору і безкомпромісні запитання у програмі "Епіцентр". Тут були його дружина, діти-близнюки і плачуча мати.

Більше ніж тисяча людей залишили свої підписи на 14-метровому полотні з написом "Влада повинна виконати свої зобов'язання і обіцянки. Знайдіть журналіста Георгія Гонгадзе!". Організатори акції роздавали білі футболки із логотипом "Знайдіть журналіста Георгія Гонгадзе. Вимагає народ України".

Ні слова не кажучи, друзі Георгія взялися за руки і створили коло, скандуючи "Знайдіть Гонгадзе!". Акція привернула увагу тих, хто просто гуляв Хрещатиком у цей день. З'ясувалося, що деякі з жителів Києва досі не знають про зникнення Георгія, інші прийшли спеціально, аби виказати свою солідарність.

Увечері в суботу о 20:00 від площі Незалежності пройде ще одна акція - стартує факельний хід "Хто наступний?". Учасники акції проїдуть через Хрещатик до Бессарабської площі.powered by lun.ua