Лазаренко залишається у в'язниці

Субота, 14 жовтня 2000, 14:36
Принаймні до 28 листопада Лазаренко буде знаходитися у федеральній в'язниці Сан-Франциско. До цього числа відкладене слухання у справі екс-прем'єра України.

Про те, що в іміграційному суді Сан-Франциско знову відкладені слухання до 28 листопада, передає російське інтернет-видання Gazeta.Ru з посиланням на "Німецьку хвилю". Правда, в повідомленні чомусь говориться, що суд розглядає прохання Лазаренка до американської влади надати йому політичний притулок. А київські адвокати екс-прем'єра неодноразово стверджували в інтерв'ю УП, що суд займається питанням звільнення Лазаренка на поруки.

Наразі не відомі причини перенесення слухання, передає Gazeta.Ru. "Адвокат Лазаренка відмовився давати які-небудь коментарі. Екс-прем‘єр нещодавно змінив свого основного адвоката, відомого юриста Джосефа Русіанела, який в свій час був федеральним прокурором того самого суду, що зараз розглядає справу про отмивання грошей. Тепер підсудного Лазаренка захищає бригада адвокатів в кількості п‘яти осіб".powered by lun.ua