Ющенку знову дали всі карти у руки

Субота, 21 жовтня 2000, 17:30

В той же час судячи з його заплутаних висловлювань, які передала програма УТН, він підтримав сам факт звільнення Діденка і висловив здивування тим, що відбувалось навколо ВАТ "Укрнафта". Нагадаємо, що перший віце-прем'єр звільнив голову НАКу Ігоря Діденка через те, що він діяв не за рекомендаціями уряду на зборах "Укрнафти" і мав намір зменшити частку держави в пакеті акцій компанії. Пізніше сам Діденко заперечив останній факт.

Крім ситуації з "Нафтогазом" президент торкнувся і відставки міністра палива та енергетики Сергія Тулуба. Він підтвердив свої слова, сказані ним ще на Кубі про те, що приймає відставку Тулуба. При цьому Кучма зазначив, що Тулуб вже звертався до нього один раз з проханням про відставку, але він його переконав залишитись. Далі президент знову переклав відповідальність на Ющенка. За його словами вдруге він не став "умовляти" міністра, оскільки знаходячись на Кубі почув, що прем'єр згодний.

В той же час державне телебачення оприлюднило заяву Тулуба до президента. "Негативне та неконструктивне ставлення до мене як до міністра з боку керівників уряду, часто брутальні звинувачення, бойкотувався дій міністерства з вирішення нагальних проблем ПЕК унеможливлює мою роботу з реалізації президентських завдань щодо ринкового реформування та розвитку ПЕК. Я не можу погодитись з діями уряду щодо роботи в цьому секторі під кутом власних, бізнесових та політичних інтересів", - йдеться в заяві Сергія Тулуба з проханням про свою відставку.powered by lun.ua