Податківців не люблять ті, кого ДПА "взяла за шкірку", переконаний Кучма

Понеділок, 30 жовтня 2000, 14:29
Таку, дивну на перший погляд, думку висловив у понеділок президент Кучма. В цей день в Україні, як виявляється, відзначається професійне свято - День працівників податкової служби.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, чому на його погляд, податківців так не люблять в Україні, президент порадував: "Негативний імідж ДПАУ створюють ті люди, яких податкова адміністрація взяла за шкірку і вимагає платити податки. Вони що, будуть їх любити? Ні".

При цьому Кучма вважає, що ті, хто ухиляються від податків, будуть робити все, щоб "розповсюджувати інформацію щодо негативного іміджу працівників податкової служби". Судячи з усього президент навіть знає таких людей на прізвища, оскільки повідомив, що в них досить для цього коштів і підконтрольних засобів масової інформації.

Чесно кажучи, нам поки не доводилося стикатися з податковими службами. Але ті, кому в цьому не повезло, а цих моїх знайомих було б безглуздо звинувачувати у злісному приховуванні податків, розказують жахи про прискіпливість податківців. Зі всього цього і складається негативний імідж податкової служби, якщо президент про це не здогадується.

Висловивши своє задоволення з приводу результатів роботи податківців України, Кучма заявив, що за минулі роки податкова служба України зробила "колосальний крок вперед".

"Сьогодні податкова служба стає службою у повному розумінні цього слова. Честь і хвала за це керівництву податкової служби", - передає слова президента агентство Інтерфакс-Україна.

Ще один реверанс, якщо так можна так сказати про президента, Кучма віддав Азарову, заявивши, що "немає ніяких підстав, ставити під сумнів достовірність інформації податківців у сфері паливно-енергетичного комплексу".

Хотілося б після такої заяви голови держави подивитися на Марчука, який звіряє дані уряду і ДПА про роботу ПЕК, який перечить президенту і повідомляє про виявлені ним невідповідності у звіті Азарова!

І слова Кучми про те, що він ніби не може "робити висновки за комісію" не варті і ламаного гроша. Після цього президент закликав журналістів почекати кілька днів і дочекатися результатів роботи комісії.

Нагадаємо, що до 1 листопада Марчук повинен доповісти про результати роботи президенту, голові Верховної Ради Івану Плющу, прем'єр-міністру Віктору Ющенко. Почекаємо ще пару днів…powered by lun.ua