Кучма визнає реальність плівок Мороза

Четвер, 21 грудня 2000, 17:23
Президент Кучма зовсім "абарзел". Він не знає хто такий цей Гонгадзе. І як і раніше переконаний, що все, що відбувається навколо зникнення Георгія, є провокацією.

На інші слова потрібно звернути увагу, оскільки Кучма практично зізнається в тому, що він говорив все те, що зафіксовано на плівці Мороза. "Гарант" проговорився, коли казав про цей аудіозапис, і заявив, що "в цих касетах немає і натяку на те", що він хоче усунути журналіста. Нагадаємо, Леоніду Даниловичеві, що він на цій плівці недвозначно дає вказівку Кравченку "шоб чеченці його вкрали і вивезли його в Чечню на х… і викуп попросили" (див. Епізоди 1 та 2).

Далі "гарант" висловив здивування, чому "журналіст Гонгадзе був обраний для цієї провокації". "Якщо спитати в України і в Росії, хто знає журналіста Гонгадзе, на це питання відповісти буде складно", - передає слова Кучми Інтерфакс-Україна.

Він також задався питанням, чому скандал роздувається вже після президентських виборів.

Не ставлячи під сумнів реальність запису, Кучма переконаний, що "за цим стоять великі гроші і професіонали". "Хто вони? - Саме на це питання і треба відповісти", - сказав президент. При цьому, Кучма не згодний з власною позицією і думкою більшості експертов в Україні, які вважабть, що це справа рук іноземних фахавців, оскільки "схилений вважати, що ці професіонали - наші, українські, доморощені".

Всі ці події позначилися на здоров'ї президента. "Якщо в мене останнім часом відчувається серце, то це - наслідки даного скандалу".

До речі, так ні разу від Кучми ніхто не почув доброго, співчутливого слова на адресу матері Георгія, яка чекає свого сина вже більше трьох місяців. В неї також серце болить…

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування