Ми дізнаємось правду (?) тільки у наступному році

П'ятниця, 29 грудня 2000, 12:45
Результати дослідження тіла, знайденого у Таращі, будуть оприлюднені тільки наступного року. Прокуратура не стримала своє слово, коли обіцяла обнародувати результати аналізів на ДНК вже до кінця 2000 року. Що вплинуло на зміну строків проведення експертизи, поки не зрозуміло. Таке рішення було оголошено після того, як стало відомо про початок зарубіжної експертизи.

Є і ще одна новина - Генеральна прокуратура залучила до проведення генотипоскопічної (простіше на ДНК) експертизи у справі Гонгадзе іноземних фахівців, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Кращі фахівці однієї із зарубіжних країн" беруть участь у дослідженнях разом з українськими експертами в рамках українського законодавства "для отримання повного і об'єктивного висновку" за даною експертизою.

Тут хотілося б нагадати повідомлення голови комітету з корупції і організованої злочинності Юрія Кармазина, який, посилаючись на відому йому інформацію, розповів, що деякі олігархи, "представлені у парламенті", витратили на підкуп іноземних експертів декілька мільйонів доларів. Чи не саме тим експертам?

Але прокуратура продовжує копати, і вживає заходів щодо встановлення місця знаходження і проведення допиту майора Миколи Мельніченка. "Співучасники" допиту - члени слідчої комісії Верховної Ради мовчать як партизани і "відмовляються назвати" місце його знаходження. Це, як і направлення матеріалів за рубіж, в обхід Генпрокуратури, жахливо дратує Потебенька.

"Генеральна прокуратура України звертається до слідчої комісії Верховної Ради України з проханням узгоджувати свої дії відповідно до норм чинного законодавства і не допускати таких дій, які б пошкодили об'єктивному розслідуванню справи", - говориться в повідомленні прес-служби прокуратури.

З всіх інших питань, пов'язаних зі справою Гонгадзе, Генпрокурор Потебенько розкаже 10 січня у парламенті.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування