Кучма, ти не правий

Понеділок, 12 березня 2001, 13:25
Уважно проаналізувавши знаменитий виступ Кучми 6 березня, лідер Українського Народного Руху Юрій Костенко знайшов у ній кілька протиріч.

По-перше, Костенко не згодний з висновком Кучми про те, що результати діяльності уряду Віктора Ющенка були закладені лише його попередниками. Таким чином, говорить Костенко, ігнорується той факт, що уряд рік працював за підтримки парламентської більшості і ухвалював ті рішення, які неможливо було прийняти за її відсутності. "Уряд проводив дуже чітку політику, направлену на формування прозорих економічних відносин у державі, що сприяло наповненню бюджету".

Набагато жорсткіше лідер УНР висловився з приводу вимоги Кучми до державних чиновників визначитися щодо їх політичної позиції. Це політичний "нонсенс", вважає Костенко, оскільки влада в Україні і так "деполітизована".

Коментуючи оцінки Кучми з приводу політичної ситуації, Костенко зазначив, що вони "дещо емоційні і не відповідають політичним реаліям". "Просто закривати очі на те, що відбувається у державі - це спрощувати ситуацію з одного боку, а з іншого - не шукати ти шляхі, які могли б дозволити Україні рухатися у напрямку демократичного розвитку", - говорить лідер Українського Народного Руху.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування