Томенко відповідає президенту

Четвер, 15 березня 2001, 11:08
В Україні з'явилася перша людина, яка відкрито заявила про свої політичні симпатії і антипатії. Відомий політолог Микола Томенко, який останнім часом займав пост начальника Головного управління преси і інформації Київської міськадміністрації, подав заяву про звільнення за власним бажанням, заявивши про незгоду з курсом президента.

"Як державний службовець, не можу підтримати останні ініціативи президента України відносно держслужби, які направлені на повернення адміністративно-командної системи в її найгірших виявах", - пише Томенко у спеціальній заяві для преси з цього приводу.

Такий підхід, переконаний політолог, призведе тільки до "ствердження непрофесіоналізму і нагнітання атмосфери страху і догідництва в сфері держслужби і місцевого самоврядування".

"Як громадянин і вчений також не можу підтримати нинішні дії Леоніда Кучми, які об'єктивно ведуть до олігархізації країни, обмеженню політичних прав і свобод громадянина, пригніченню свободи слова і віддаляють Україну від європейського вибору".

Зі слів Томенка, його заява потрібно сприймати як відповідь на вимогу президента - всім державним службовцям визначити свою позицію у тижневий термін.

Це перше такого роду заява державного службовця після відомого наказу Кучми до чиновників визначитися з ким вони - з ним або з опозицією.

Читайте також

Опозиції дали строк

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...