"Крига скресла. Командувати парадом буду Я!"

Понеділок, 26 березня 2001, 20:42
Кучма знову дивує. Якщо в суботу він говорив, що "діалог треба вести з всіма політичними силами", то в понеділок "гарант" заявив, що діалог вже ведеться. Щоправда, не з тими, хто висуває "абсурдні ультиматуми". І знову почав обзиватися.

Про початок довгоочікуваного діалогу – "з тими, хто слухає і чує, хто прагне до конструктивного розв'язання проблеми, а не висуває лише абсурдні ультиматуми, за якими пустота" – Кучма заявив в понеділок, представляючи керівництву МВС нового міністра Юрія Смирнова.

Також зі спіча "гаранта" стало відомо, що він хоч частково орієнтується у вимогах опозиції. Як вирахував Кучма, позитивні зміни в країні можливі, "якщо ми не перетворимо Україну в державу майже нескінченних виборчих кампаній".

Ну а самі ж вибори викликають у Леоніда Даниловича відверту огиду, бо там використовуються "найбрудніші виборчі технології, де з негідників намагаються зробити героїв, де лицемірство, підступність і підлота видаються за достоїнства, порядність викликає підозри, а відвертість і щирість сприймаються як слабість".

Не дуже високої думки Кучма і ймовірних опонентів за "круглим столом" – маловідомі психи-зрадники. "Складно розраховувати на консолідацію всього суспільства в ситуації, коли майже нікому не відомі люди не через демократичні процедури, а після декількох істеричних виступів на вулиці або на площі вже претендують на роль загальнонаціональних лідерів, а деякі політики-невдахи, розуміючи безнадійність пошуків політичної підтримки в нашій країні, не зупиняючись ні перед чим, шукають її за межами України".

Після таких епітетів уявити Леоніда Даниловича за одним столом з супротивниками можна тільки після зусиль посередників. У понеділок Пустовойтенко показував журналістам папірець з вимогами опозиції, яку екс-прем'єру передали антикучмісти, а також розповідав, що він дуже добре знайомий з Філенком і Стецьківим, які в свій час мали честь перебувати в НДП.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування