Заплановано екстрене засідання Кабміну

Середа, 25 квітня 2001, 11:53
Кабінет міністрів України в середу, орієнтовно о 18.30, проведе закрите засідання, на якому обговорить поточну політичну ситуації і результати зустрічі у президента з парламентськими фракціями.

Про це стало відомо з добре поінформованих джерел в уряді.

Крім того, Кабмін розгляне на засіданні розроблений за дорученням президента Міністерством юстиції законопроект про політичну опозицію.

Тим часом прем'єр у "Независимой газете" зробив реверанс у бік Росії. Він заявив, що Україні варто б в сфері економіки було наслідувати приклад північного сусіда - "російські кроки на сьогодні більш ефективні з точки зору наближення до європейської політики, в тому числі економічної і торгової".

"Російський уряд протягом всієї російської історії завжди був проросійським. Український уряд і український прем'єр можуть бути тільки проукраїнськими. І там, де є українські інтереси, це і є та політика, яку має проводити український уряд".

Головною задачею на найближчий час Ющенко вважає монетарізацию фінансової сфери і грошову приватизацію. Таким чином, вважає прем'єр, можна позбутися корупції і зловживань в фінансовій сфері і отримати дивіденди від реалізації великих економічних проектів. Саме ці кроки українського уряду стали незручними для альянсу комуністів і олігархів, заявляє Ющенко, який вважає їх головними винуватцями політичної кризи в країні.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua