"Єслі Родіна скажет надо", Кінах буде прем'єром

2 перегляди
Вівторок, 15 травня 2001, 14:32
Анатолій Кінах, голова Українського союзу промисловців і підприємців, дав зрозуміти, що не проти посісти місце прем'єр-міністра України. "Єслі Родіна скажет надо, то надо", - сказав він в інтерв'ю журналістам, відповідаючи на питання кореспондента УП. При цьому він наголосив на тому, що це питання має розглядатись тільки в контексті "створення команди".

Відповідаючи на питання щодо участі лівих при голосуванні за нового прем'єра, Кінах заявив, що депутати "приречені на компроміс", але "в компромісних рішеннях є межа, яку не можна переходити", бо це межа "національних інтересів, створення прозорої ринкової економіки, формування демократичного громадянського суспільства".

"Ми все ж таки припустилися помилки, під час так званої оксамитової революції, коли повністю ізолювали відповідну частину парламенту від роботи в парламенті і від відповідальності за її результати", - вважає Анатолій Кінах.

"Компроміс має бути заснованим на державних інтересах і політики, хоча б на хвилинку, мають забувати про вузькополітичні інтереси і амбіції. Нам всій жити у цій державі", - підкреслив імовірний кандидат на прем'єра.

В той же час, Кінах зазначив, що йому "дуже важко відповісти" чи буде затверджений новий прем'єр до кінця травня. Нагадаємо, що такий термін називав раніше президент. Спікер парламенту Іван Плющ та його перший заступник Віктор Медведчук у понеділок висловили впевненість, що це цілком реальний термін.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua