"Трудовики" підтримають Кінаха

Середа, 23 травня 2001, 17:21
Лідер партії "Трудова Україна" Сергій Тігіпко "абсолютно спокійно" ставиться до того, що президент Кучма не запропонував його кандидатуру на посаду прем'єр-міністра. "Все в нас ще попереду", - говорить він.

"В політиці боротьба не закінчується на 41 році. Тому назвати це програшем для цього часу не дуже підходить, тим більше, що всі ми розуміємо, наскільки складно буде зараз працювати уряду, практично за відсутності більшості у парламенті і наявності урядової кризи", - вважає Тігіпко.

Він переконаний, що ефективність роботи майбутнього уряду залежатиме від підтримки президента і парламенту. Оскільки президент запропонував кандидатуру Анатолія Кінаха, то підтримку майбутнього прем'єра з боку президента "буде забезпечено", вважає він. Однак з парламентом "буде набагато складніше", оскільки сьогодні практично немає парламентської більшості.

Тігіпко заявив, що партія "Трудова Україна" буде підтримувати Кінаха, як і інші фракції, з тих питань, які "вимагає час".

Загалом підтримка парламентом майбутнього уряду залежатиме від того, наскільки будуть "радикальні і конструктивні" його пропозиції. Найголовніше, сказав він, щоб не повторилася ситуація, "коли з парламентом мали намір працювати насамперед через президента, і коли члени уряду практично не з'являлися на засідання фракцій з тих або інших питань".

"Якщо буде так, то в уряду будуть проблеми", - сказав Тігіпко.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua