Віце-спікер ВР сумнівається, що новий уряд України буде коаліційним

Понеділок, 28 травня 2001, 17:07
Заступник голови Верховної Ради України Степан Гавриш вважає, що новий Кабінет міністрів навряд чи буде сформований на широкій коаліційній основі. На його думку, новий уряд буде сформовано "на технократичній основі", з тим, щоб зберегти нинішню ситуацію в економіці.

Гавриш також нагадав висловлення кандидата на посаду прем'єра Кінаха про те, що всі кандидатури на посади в уряд будуть узгоджуватися з президентом. Крім цього, за його словами, зараз немає часу на "політичні переговори для отримання портфелів" в уряді.

Разом з тим, Гавриш не виключає, що в новому складі уряду "може знайтися місце для трьох-чотирьох, але не більш п'яти представників політичних сил", які підтримують кандидатуру Кінаха. Віце-спікер пояснив, що, починаючи з осені поточного року, Верховна Рада "буде працювати в режимі передвиборної кампанії".

За словами Гавриша, на сьогодні тема коаліційного уряду не може бути актуальною, бо зараз така коаліційність може мати певні негативи, оскільки ця коаліція не є коаліцією "поріднених гармонізованих політичних сил".

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua