Генпрокуратура готова самостійно поховати Гонгадзе

Четвер, 31 травня 2001, 11:23
Генеральна прокуратура вирішила віддати для поховання київській владі тіло, ідентифіковане як тіло Георгія Гонгадзе. Відомство Потебенька проінформувало про таке рішення потерпілу сторону в середу.

Як повідомив УП адвокат Лесі Гонгадзе Андрій Федур, "Генпрокуратура пропонує віддати тіло на самостійне поховання місцевим органам влади, за рахунок місцевого бюджету". "Вона вже видала дозвіл на поховання, і для місцевої влади він обов'язковий для виконання. Як правило, в цій ролі виступають житлово-експлуатаційні контори, якщо родичі не згодні самі провести поховання". Тіло в таких випадках "не ховають, а заривають на спеціальних місцях на кладовищі, на могилі вказується тільки номер", говорить Андрій Федур.

Адвокат повідомив, що протягом четверга в Генпрокуратуру буде направлена заява Лесі Гонгадзе про те, що вона не відмовляється від захоронення. "У такому випадку говорити, що родичі відмовляються від поховання, не можна". "Питання, коли будуть похорони, вирішиться найближчим часом", - сказав Федур.powered by lun.ua