Суд залишив в силі арешт Вадима Агафонова

Вівторок, 17 липня 2001, 15:18
Київський міський апеляційний суд задовольнив апеляцію Генпрокуратури України на постанову Печерського райсуду про звільнення з-під варти сина народного депутата Миколи Агафонова Вадима.

"Апеляцію задовольнити, постанову Печерського районного суду від 22 липня 2001 року відмінити", - зазначається в постанові суду.

Київський апеляційний суд вважає, що своїм рішенням Печерський райсуд порушив чинне законодавство і вийшов за рамки своїх повноважень, про що складене відповідне подання.

На судовому засіданні був присутній сам Вадим Агафонов. У інтерв'ю журналістам його адвокат Андрій Федур повідомив, що передбачав таке рішення суду. "Так, як проходило слухання справи, було очевидним, що суд ухвалить саме таке рішення", - сказав він.

Адвокат також повідомив, що збирається в середу подати до Печерського райсуду чергову скаргу на санкцію прокурора про арешт Вадима Агафонова, видану у вересні минулого року.

Як повідомлялося, Вадим Агафонов був звільнений з-під арешту 13 липня рішенням Печерського районного суду. При виході зі слідчого ізолятора наступного дня він був затриманий працівниками прокуратури в зв'язку з пред'явленими новими обвинуваченнями.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Агафонов-молодший звинувачується в розкраданні у особливо великих розмірах

Під час затримання Вадима Агафонова побито адвоката Федура. Він думає, що його можуть убитиРеклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування