Перші призначення нового уряду Криму

Середа, 25 липня 2001, 12:45
Головою Ради міністрів Криму обраний народний депутат України Валерій Горбатов. На представленні Горбатого на новій посаді він повідомив, що вже провів перші призначення в.о. членів Ради Міністрів Автономії.

Зокрема в.о. першого віце-прем'єра призначений Лентун Безадієв, який є депутатом Верховної Ради Криму, і працював до цього віце-прем'єром Криму. Він член Кримського рескому КПУ.

В.о. міністра фінансів призначений Володимир Узунов, ректор Сімферопольського Інституту Економіки й управління.

В.о. голови Республіканського комітету з інформації призначений Ігор Азаров, редактор сімферопольської комерційної телекомпанії ІТВ, і крім того, він був першим прес-секретарем єдиного Президента Криму Ігоря Мєшкова.

В.о віце-президента з гуманітарних питань призначений Володимир Казарін, який є завкафедрою російської мови та літератури Тавричеського Національного Університету ім. Вернадського. Він же очолює раду у сприяні російській культурі при голові Верховної Ради Криму.

В.о. голови Республіканського комітету по використанню й охороні пам'ятників історії й культури призначений Валерій Лавров, викладач кафедри російської мови і літератури.

А Сергія Куніцина Кучма призначив своїм радником. Про це президент підписав сьогодні указ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua