Путін і Кучма про спільні "дітища", свята і "зрушення"

Середа, 25 липня 2001, 19:35
У Севастополі, 29 липня, проходитиме спільний парад флотів Росії і України. Про це в Вітебську після концерту "Слов'янський базар" домовилися Володимир Путін і Леонід Кучма.

Путін зізнався, що президент України запросив його взяти участь в цьому святі, і він "із задоволенням прийняв це запрошення". "Якщо буде можливість", обидва президенти візьмуть участь у відкритті Севастопольського собору, "пов'язаного з хрещенням Русі, з повагою до нашої спільної історії", додав Кучма.

Як передають агентства, двостороння зустріч президентів РФ і України в Вітебську, яка відбулася перед тим, розпочалася питанням російського лідера щодо позитивних зрушень в економіці України. "Я чув, що це помітні зрушення на краще ", - сказав Путін. "А хіба в Росії позитивні зрушення непомітні?, - "відповів питанням на питання президент України.

При цьому він висловив думку, що в Росії зміни на краще почалися "раніше, а в нас - пізніше".

За визнанням Кучми, його "не зовсім радує ця ситуація (зміни до кращого в економіці), оскільки вона досягнута за рахунок кон'юнктури ринку, зокрема, нинішньої ситуації в металургії. "На 60% зростання (економіки) досягнуте за рахунок кон'юнктури ринку", - підкреслив Кучма.

"Внутрішній ринок України слабкий. Однак зміни на краще все одно не можуть не радувати. Це дає деяку віддушину", - сказав український президент, маючи на увазі можливості української економіки.

"Фестиваль "Слов'янський базар" - це наше загальне дітище, - сказав також український президент. - Ми з оптимізмом дивимося у завтрашній день".

Інтерфакс-Україна


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua